Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, de én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de én még mindig szeretem. Hogy tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés
Barátommal kicsit több mint 1 éve jártunk..nagyon megszerettem. Igaz, fiatal vagyok még de komolyan úgy érzem hogy nem bírom elfelejteni, és vissza akarom kapni. Múlt időben kicsit sokat veszekedtünk, akkor szünetet akart tartani, de megbeszéltük és együtt maradtunk. Most meg egyszer felidegesítem egy aprósággal, és szakított velem:"( Nem értem hogy változhatott meg minden ilyen hirtelen, nemrég még ő is azt mondta hogy szeret:"( Úgy érzem nem bírnám elfelejteni..de nem is akarom. Vissza akarom kapni és vele szeretnék lenni:(
2012. szept. 23. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok kb barátnőmmel de nem szakitotam vele nagyon szeretem de annyira sok gond van vele és alig bírom már ha nem változik mi is szakitunk megbeszéltük de én örülnék ha 1-2múlva oda állítana elém h bocsássak meg meg h mindent rendbehoz és nem lesz ilyen...én így képzelném el próbáld meg !
2012. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én már bevallottam neki mindent hogy az én hibám és sajnálom, megváltozom.:'( de én még szeretném ezt vele megbeszélni, nem lehet így vége:'(
2012. szept. 23. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi volt a szakítás oka? Mi volt az a "kis" apróság? Minden bizonnyal ez volt az ürügy a szakításra. Melyik megyében laksz? Fejtsd ki légyszíves bővebben, akár itt akár privátban.


Laci, szerelmi tanácsadó.

27/F

2012. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!