Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bűntudatom van, szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bűntudatom van, szakítottunk a pasimmal, jól tettem?

Figyelt kérdés
Rendes, kedves volt hozzám, de nem voltam szerelmes, nem igazán vonzódtam hozzá. Olyan rossznak érzem magam :/. Lehet szerelem nélkül valakivel együtt maradni?
2012. szept. 23. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de minek? Átvered őt is, magadat is.

Szerintem jól tetted, ha nem szereted.

2012. szept. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted hidd el. Az elején fáj, főleg neki, de hosszútávon ez volt a jobb döntés. Gondolj bele ha később sem leszel szerelmes bele, de ő annál inkább beléd és te találkozol valakivel... sokkal fájdalmasabb lenne a szakítás akkor.
2012. szept. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem mikor már ő is jobban beléd szeret 8akivel szakítottál)
2012. szept. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem valaki más miatt szakítottatok, hanem amiért leírtad akkor ok. Ha viszont megvártad míg valaki képbe kerül és ezután szakítottatok akkor lehet is bűntudatod. Sajnos a legtöbb nőnél ez úgy működik mint a majmoknál: Nem engedik el a faágat míg meg nem fogták a másikat.
2012. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

"Rendes, kedves volt hozzám"


Az ilyeneket ki kell rúgni!

Majd találsz előbb-utóbb, egy kevésbé rendeset pasit is...

(Kis szerencsével, még verni is fog.)

2012. szept. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bunkó módon közölted vele akkor helyesen tetted, az érzelmeket nem lehet erőltetni, vagy jön magától vagy nem. Ez az "idővel majd megszeretem" szlogen csak igen ritka esetekben működik.
2012. szept. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a legbunkóbb visszautasítás is jobb, mint szánalomból hitegetni valakit.
2012. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Te aztán jó hülye vagy. Szerelem nélkül csak azért maradjon vele mert kedves? Az én férjem is kedves , aranyos, tünemény, nem ver.... ja.... csak hogy mi szerelmesek is vagyunk egymásba. Ha nem szeretném nem mentem volna hozzá!
2012. szept. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy a fenébe tudtad hazugságban tartani eddig is? Miért nem mondtad meg az elején, hogy ne kezdjétek el? Szégyellheted magad.

Remélem tanultál az esetből.

2012. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tanultam belőle, bár lehet nem eleget.. de akkor tényleg azt hittem, hogy működhet majd, és ezzel a hittel vágtam is bele. Ő volt életemben az első férfi, és nem is volt senki aki tetszett volna mellette, aki miatt hagytam volna el. Szerelmes voltam belé, míg nem jöttünk össze, kapcsolatban más volt mint barátként.
2012. szept. 23. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!