Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag jól nézek ki de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag jól nézek ki de engem csak a szórakoztató elektronika érdekel vélemények?

Figyelt kérdés
A húgom mondta h szerinte jól nézek ki de szerintem meg nem . De ha igaza is van akkor is csak a sorakoztató elektronika érdekel. Okként annyit mondanék h egyszerű , irányítható és értem illetve a tulajdonosáért van. Mindig egyedül mek a moziba is. Plusz a filmezés, zenélés,... egy nagyon kellemes elfoglaltság. Am szerintem nem vagyok egy Justin Timberlake de ha még is akkor sem változtatnék . Viszont azt nem értem h ez mást mér zavar , senkinek sem ártok azzal ha kifekszek az ágyra pl zenét hallgatni.

2012. szept. 23. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

ÉS?

kit érdekel.Azzal foglalkozol amit akarsz.

Mi a kérdésed?

2012. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés?
2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak annyi h mér zavar bár kit is h én ezzel foglalkozom , akár jól nézek ki akár nem.

Mer engem ez a mér nem csajozol, filmezés helyett fáraszt .

Pl tegnap is egy jót moziztam :)

2012. szept. 23. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit foglalkozol mással? Küldd el a pics@ba, semmi köze ahhoz hogy te mivel, mikor mennyit foglalkozol.
2012. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez a gond, hogy 17 vagyok, ember hol élsz meg ienek, mert még nem volt bnőm. A szüleim is erőltetik, hogy csajozzak. Marha idegesítő. Majd eljön annak még az ideje.
2012. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Maximum pár év múlva te magad jössz rá hogy nem egyedül kellett volna filmeket nézni hanem egy csajjal! HA nem jössz rá, akkor no problemo!


Enjoy the life :)

2012. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocs de ha csajjal nézek filmet abból biztos nem Expendables lesz hanem inkább Twighlight. Akkor meg inkább maradok az egyedüli filmezésnél, bocs.
2012. szept. 23. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Úgy éli mindenki az életét ahogy neki tetszik. Ha neked így a jó, akkor senkinek semmi joga beleszólni!
2012. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!