Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Xbox 360 vagy a Ps3 a jobb?

Az Xbox 360 vagy a Ps3 a jobb?

Figyelt kérdés
Grafikailag, gyorsaságban, stb... És melyikhez gyártanak több játékot?

2012. szept. 22. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ugyanaz grafikailag, gyorsaságilag, stb.

Valami ebben jobb, valami abban.


Amúgy se hardver meg ilyenek alapján válassz konzolt, az max PC-nél fontos, hanem ezek alapján:

1) exkluzív játékok.

PS3-ra jóval több van, hülye aki ezzel nem ért egyet, csak hogy párat említsek: Uncharted, Heavy Rain, God of War, Infamous, Gran Turismo, Last of Us, és még rengeteg.

Xbox-on ez a lista elég rövid: Halo, Halo és Halo. Komolyra fordítva a szót még van Gears of War, Alan Wake (ami már PC-re is van) és Fable (ami szintén van PC-re).

Nézd meg melyik tetszik, és az alapján válassz, ez a legfontosabb.

2) Ingyen multi vs fizetős:

PSN ingyenes, Xbox Live fizetős. PSN-en viszont van egy fizetős szolgáltatás, ami nem kötelező, de erősen megéri, mostanában rengeteg (évi 40+) ingyen játékot kapsz, ami nem a legrégebbi leggagyibb, hanem van pár igen jó, friss cím is (persze mondhatni, hogy nem ingyen, mert ott az előfizetési díj, de azt nem a játékokra fizeted, hanem egyéb extra szolgáltatásokért is).

3) Kinect vs Move: mindkettő felesleges, gyenge játékfelhozatallal, de ha valamelyik bejön dönts az mellett.


Tehát teljesen relatív az egész.

2012. szept. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ezt is olvasd el hasznos lehet!

[link]

2012. szept. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#2


Látom amatőr vagy még, wikipedia-t hanyagold, mert senki sem fog komolyan venni.

2012. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Bocs nem én írtam azt a hülyeséget hogy PS3 több a exclusíve cím és ha megnéznéd azok is a wiki-ről vannak.Nem tudom a fórumon amit linkeltem PS3 tulajok osztják meg a véleményüket egymással mi ebben a rossz?Én mind két konzollal rendelkezem nem fikáztam a PS3-at nem tudom mi a probléma?Ha lenne neked is Xbox360-ad talán objektívabb véleményed lenne de így másra kell hagyatkoznod ebben a témában és ha ők hülyeséget mondanak akkor nyilvánvaló te is ezt a hülyeséget terjeszted és tényként hozakodsz vele elő az ilyen kérdéseknél.Szerintem inkább a te állításod hangzik hiteltelennek mivel csak az egyik konzol áll a rendelkezésedre és ez irányban elfogult vagy,nem véletlen ajánlottam a fórum hozzászólásokat a kérdezőnek hanem azért mert ott PS3 tulajok osztják meg egymás között a tapasztalataikat.Egyébként én egy 200Hz Samsung TV-n játszom és van különbség a két konzol grafikai megjelenítése között és az Xbox360 sokkal kontúrosabb képet ad de ezt egy normális ember beismeri nem ragaszkodik mindenáron a butasághoz ha járnál fórumokra (PS3)még ott is elismerik ezt a tényt.
2012. szept. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a fórumot is mert engem ugye lehurrogtak anno hogy azt mertem állítani hogy a PS3 letekeri a villanyórát és ezt olvasva igazam is volt.

[link]

2012. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"ps3 mert a multi ingyenes és kb 13000 ft évente a ps+ és kapsz évi 40 ingyen játékot (persze nem egyszerre és csak addig jó amíg van ps+ od)és ha 350ft ként veszünk egy lemezt (xboxra) az 14000ft. ezért éri meg jobban a ps3 és a ps plus teljesen legális nem úgy mint az xbox flashelés."


EZt másnak írtam őt érdekelte a warez.

amúgy grafikailag a ps3 videó kártyája egy kicsit jobb.

Eg hét múlva fog kijönni a ps3 super slim serintem várd meg mert a sima alimek olcsóbak lesznek és a super slim is csak 300dollár.

2012. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nemtudom miről beszélsz a PS3 GPU-ja éppen hogy gyengébb a Xbox360 GPU-jánál ha valamit nem tudsz kérdezz bátran vagy használd a Goole-t de hülyeséget ne írjál!!
2012. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=dEXro9yZpZs

Ez egy elég korrekt jó minőségű összehasonlító videó a két konzol GPU-ját hasonlítja össze.

2012. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

GPU tényleg a boxnak a jobb, de ahogy írtam már: a hardver nem fontos konzoloknál. Optimalizálással meg minden szarral megoldják a grafikát, és (szinte) semmi különbség grafikailag.


#5


Nem olvasom el amit írtál, első sor is elég, de hülyeség wikipedia-val foglalkozni, ahol minden gagyi és B kategóriás játékot is felsorolnak.

2012. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!