Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Tényleg ez tetszik a lányoknak?

Figyelt kérdés

osztályunkba 7 fiú van olyan abból 3 a "menők" között van köztük énis (úgy értem a menőt mert a többi csendes vagy okos) én olyan divatos szépfiú vagyok aki verseket ír. többi 2 pedig ilyen lányok seggét fogdossák meg így mondogatják hogy de jó segge van, egész nap a tuc-tuc zenéjüket halgassák full maxon. Nekik már 10 évesen volt kapcsolatuk és mindegyikőjüknek volt már vagy 4 barátnőjük. Én aranyos kedves vagyok a lányokkal nevetettem őket stb ők pedig oda mennek hogy jó a segged és már beléjük is szeretnek. Nekem nem volt még barátnőm mert én nem azért szeretem őket mert de jó segge van.

A lányoknak tényleg ez tetszik? miért? (negatív választ nem kérek pl meleg vagy...)



2012. szept. 23. 20:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem olyan vagyok..
2012. szept. 23. 20:29
 12/14 atilis ***** válasza:
Látszik, hogy még nagyon kisfiú vagy, nem ez lesz az első csalódás az életedben.
2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet csak én nem vagyok "divatos szépfiú" inkább a helyes kategóriába tartozom. Egy picit legyél bunkó, vezesd rá a lányokat lehetőleg viccesen a hibáikra pl: ha látsz egy foltot a ruháján mond ezt, értem én, hogy jól nézek ki, de azért ne a ruhádra csorgasd. Lehet bunkónak tűnik, de tényleg bejön, az időzítés a fontos az egészben, mikor elkapod a pillantását akkor! Félreértés ne essék! A lányok szeretik az érzelmes pasikat, de csak barátnak. Na remélem tudtam segíteni.

14/F

2012. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy gazdag kiccsávó vagy, aki nem találja a helyét az életben. Majd felveszed te is ezeket a kliséket, amiket látod hogy a bunkók sikerre visznek.
2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!