Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig érdemes "várni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig érdemes "várni", hogy majd kialakul valami komolyabb érzelem?

Figyelt kérdés

Van egy srác 2hónapja ismerem,azóta randizgatunk stb és kb 2hete van az hogy együtt is vagyunk...de amióta ez így ki is lett mondva egyszerűen nem érdekel annyira.előtte úgy gondoltam h na majd benne megtaláltam mindent stb..de most valahogy nem ezt érzem.a barátnőim azt mondják,hogy várjak mert nem mindenkinél alakul ki rögtön.de nem tudom h ez igaz-e.viszont azt se akarom,hogy esetleg szakítok vele és akkor utólag rájövök,hogy nagy hülye voltam és hiányzik stb...el vagyok vele,meg jól esik hogy van csak sokszor úgy érzem hogy egy púp a hátamon és mikor találkozunk,arra gondolok hogy lenne jobb dolgom is...de ez nem állandó csak előfordul...

szerintetek?


2012. szept. 23. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát érdekel, csak mióta megszerezted, már nem annyira kell, ugye? Én fél évig udvaroltam, tehát nem kicsit tetszett a nő, de mikor kimondtuk, egy napig nem tudtam mit kezdeni magammal.

Ha nálad ez már 2 hete tart, akkor másról van szó. Te túl korán mentél bele egy kapcsolatba. Ha úgy érzed, hogy közelebb kerültök egymáshoz, akkor maradj. Viszont, ha tényleg úgy érzed, hogy lenne jobb dolgod is, akkor lépjél!

2012. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mit vársz! Igazán nagy, elsöprő szerelem ebből soha nem lesz.(Lásd: Rómeó és Julietta ! Egy elsöprő, nagy szerelem az úgy működik, mint náluk!)

Azért jó és megbízható társ lehet belőle!

2012. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy érzem,hogy ez nem az amit én kerestem, de az talán nem is létezik,mert ő tényleg tökéletes, de nekem ő se jó...olyat meg nem akarok,hogy csak úgy elvagyok vele de nem szeretem.legalábbis az elején oké de később nem...és hát mivel mindenki azt mondta,hogy majd még kialakulhat.Ezért nem tudom mi legyen.köszi a válaszokat!
2012. szept. 24. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!