Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
ma találkoztam egy volt barátnőmmel akivel két éve szakítottam.. olyankor nagyon átvert engem, de most mintha megváltozott volna..és élveztem a mai napot! megölelt, hülyéskedtünk, elvoltunk egész nap de más nem történt(csók stb...) mindketten kollégisták vagyunk, ezér hétvégente találkozhatnánk csak...és félek a két évvel ezelötti dologtól...érdemes belekezdeni ?
2012. szept. 15. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberek olyan nagyon sokat nem változnak ám ...
2012. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem.
2012. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt tudom..ezér is félek egy picit!
2012. szept. 15. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy a kockázat. Ha nem jön össze, hogy fogsz szembe nézni magaddal- miután kétszer is megtréfált ugyanaz a csaj? :D Persze ha nincs más akivel összejöhetsz az más.
2012. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemaz hogy nincs más..az mindig van..csak utállom a ribancokat..és manapság elég ritka az olyan lány aki nem egy b@dös ribanc!
2012. szept. 15. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!