Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal egy éve vagyunk együtt, de vhogy anyám leragadt az őskorban és nem engedi hogy nála aludjak. Mit tegyek? Nem tudom mit gondol, de már nem vagyok kislány.

Figyelt kérdés
Valahogy a barátommal sem szimpatizál, és tudom h nem azért mert olyan amilyen, hanem mert egyáltalán barátom van. Hogy lehetne vele megértetni h már nem akarok babázni ? A kapcsolatunk is katasztrofális, én örülnék ha meg tudnék vele osztani dolgokat, mert semmit nem tud rólam...
2009. aug. 2. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy????
2009. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 vagy már, akkor igazad van, hiszen nagykorú vagy, miért ne aludhatnál a barátodnál. Viszont ha 15-16 vagy, akkor ne csodálkozz, nem írtál túl sokat a barátodról, anyukád lehet azért nem engedni, mert nyomós oka van rá.
2009. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 vagyok, anyám mindenkit kritizál, neki soha semmi nem jó.
2009. aug. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!