Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges lenne, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne, hogy még mindig szeretem valamennyire?

Figyelt kérdés
Egy fél éve kb , találkoztam egy fiúval. Tök jóba is lettünk meg minden , aztán egyszer csak megszakadt a kapcsolatunk , nem válaszol , meg semmi. (Nem jártunk ! De akkoriban mondta el , hogy tetszem neki , meg én is neki , hogy ő is) Aztán most pár hónapja újra elkezdtünk beszélgetni meg minden , és azt mondta még mindig tetszem neki. De nekem azóta van már egy barátom akit nagyon szeretek. De a volt fiúval kapcsolatban fogalmam sincs mit érzek már. :| Segítsetek. Egy 15éves lány
2012. szept. 21. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Erre a kérdésre csak te tudhatod a választ.
2012. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat kis ido es turelem es rajosz magadtol.
2012. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rájöttem a válaszra. : ) de am köszönöm mindenkinek. : )
2012. szept. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!