Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, szinte megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, szinte megcsalom a barátomat, ha mással is beszélgetek, nevetgélek, ismerkedek. Normális?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, hogy soha nem jut és nem jutott eszembe megcsalni őt, nagyon szeretem. De úgy hozta a sors, hogy most új környezetbe fogok kerülni (új suli), és a társaságban persze vannak fiúk is. Nagyon kedvesek, és segítőkészek, párral más megismerkedtem. Néhányan persze megpróbálnak flörtölgetni (legalább is nekem úgy jön le), de én nem mondok nekik semmi félre érthetőt, tudják, hogy van barátom. Még is úgy érzem, hogy nem kellene, nem tudom miért. Talán mert jól elvagyok velük, sokat nevetünk, és szerintem ezért...meg az is, hogy mindig megdicsérnek, és tök jól esik, őszintén szólva legyezgeti a büszkeségem, de ez normális? Úgy gondolom, hogy olyan igazi fiú-lány barátság nincs, inkább csak haverság... Fordított esetben én hülyét kapnék (nagyon féltékeny típus vagyok). Szóval van egy kis lelkiismeret furdalásom, nem tudom, miért, mert szerintem tényleg semmi rosszat nem teszek ezzel, és mégis. Nem is tudom pontosan megfogalmazni, de járt már valaki hasonló cipőben? Vagy lehet, hogy ennyire akarok arra vigyázni, hogy véletlenül se sértsem meg?
2012. aug. 27. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem arra akarsz vigyázni, hogy ne sértsd meg hiszen nincs ott nem tud róla. Inkább az, hogy tudat alatt nem vagy elég biztos magadban és a hűségedben. Amikor én szerelmes voltam nevetgélhettem meg hülyéskedhettem én akárhogy más lányokkal mert tudtam, hogy egyikkel sem lépem át a határt mivel csak Ő kellett. És jól látod, a fiúk nem barátságból dícsérik meg v bókolnak a lányoknak.
2012. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy, ha nem mentem volna most új suliba, nem ismerkednék...mert alapból tényleg nem szokásom, de az új környezetben muszáj barátokat találjak.
2012. aug. 27. 22:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy voltam ezzel. Nekem az a megoldás, hogy mindig elmondom neki, ha vkivel beszélgettem /találkoztam vagy bármi, hogy tudjon róla. Így mivel nem hallgatok el előle semmit, nincs lelkiismeret furdalásom, és észrevenném, ha kicsit is zavarná.
2012. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy tud róla, hiszen megmutattam neki mindenkit, elmondtam, kit hogy ismertem meg, meg minden, szóval semmit sem titkolok. Csak nem vagyok hozzászokva annyira ehhez, mert idáig nem ismerkedtem másokkal, hiszen a régi suliban akit ismertem, ismertem, internet meg szóba se jöhetett...természetesen az most sincs.
2012. aug. 27. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
AZ elsővel nem értek egyet. Én 100%ig vagyok biztos abban hogy szeretem. Csak bármiféle konfliktust el szeretnék kerülni, és az a szöveg hogy "nem tud róla" hülyeség, mert 1: úgyis kiderülnek a dolgok előbb- utóbb, 2: attól még téged zavar, hogy ez lehet, hogy bántaná őt.
2012. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, és második:D Teljesen egyetértek veletek! Én biztos vagyok magamban, sose csaltam még meg senkit, még akkor sem, mikor már nem szerettem. Tisztelem annyira a másikat, hogy nem aláznám meg ezzel, magamban pedig hatalmasat csalódnék, szóba sem jöhet!
2012. aug. 27. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz taktikának tartom ezt. Mégis mit mondasz neki: Figyu, ma tök jól éreztem magam egy tök helyes sráccal aki kurv@ra bejön de ne izgulj mert téged szeretlek és hűséges vagyok.

Tényleg pont ezt szeretném hallani a barátnőmtől!!??

2012. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, már látom, hogy egy és ugyanaz:)
2012. aug. 27. 22:31
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem, amit mondasz, de nekem nem jön be, szimplán csak nem szeretnék egyedül lenni egy nagyvárosban. A másik pedig, hogy nem jön be:)
2012. aug. 27. 22:32
 10/12 A kérdező kommentje:
A második mondatot ne olvassátok hozzá :'D
2012. aug. 27. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!