Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnálegy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnálegy fiúval akit szeretsz, de az ő érzéseiben nem vagz biztos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
jó kérdés... most azt mondanám, nem. de ha szerelmes vagyok, akkor valszeg előbb mindent megtennék azért, hogy biztos legyek az érzéseiben.
2012. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 TOMAtm ***** válasza:
26%
miért ne?mi a másik lehetőség?sírni utána otthon?...okos.
2012. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam a kommunikáció a párkapcsolat alapja, szóval megdumálnánk, hogy miért nem vagyok biztos az ő érzéseiben, és ha bebizonyítaná, hogy komolyan vehetem, akkor minden rendben van, viszont ha kiderülne az ellenkezője, akkor egyáltalán miért lenne velem?
2012. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:
ez annyit jelent csupán, hogy nem ismered eléggé, nem bízol benne, megoldás? jobban meg kell ismerni több időt tölteni vele, és többet kommunikálni többet beszélgetni érzésekről az életről rólatok, hogy megismerd!
2012. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vele nem lehet megbeszélni semmit se, mindenre azt mondja hogy nincs semmi baja. 2 éve vagyunk egyutt.
2012. szept. 24. 19:29
 6/10 ASOT ***** válasza:

és te már 2 éve vele vagy???

és most derült fény arra, hogy valami nem jó?

vagy csak most merted így kimondani?


2 év alatt ha nem tudod azt eldönteni h szeret e és fontos vagy e neki, akkor azt mondom ez a 2 év lóf@szt nem ért.

2012. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, ja, ASOT-nak igaza van :)
2012. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valami nem oké, úgy érzem meggátolom abban hogy kiélje magát. Vagy lehet csak simán un engem. És mondtam is neki, de megint annyit mondott csak hogy szerinte minden oké.
2012. szept. 24. 19:51
 9/10 ASOT ***** válasza:
de neked mégsem jó mert tele vagy kételyekkel...
2012. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pasik simán vannak úgy együtt lánnyal akár évekig is, hogy sosem voltak és sosem lesznek belé szerelmesek. mégis elvannak, meg érezhetik jól magukat a kapcsolatban. ezt több fiú ismerősöm is megerősítette.
2012. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!