Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék tanácsot kérni! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Catalina kérdése:

Szeretnék tanácsot kérni! A Szerelmemmel, már 2ésféléve vagyunk együtt és tavaly elkezdett kételkedni az érzéseiben, de rájött hogy mégis szeret. Most is valami ilyesmi van. Mit tegyek? Hagyjam egy kicsit gondolkodni?

Figyelt kérdés
Tegnap is elment itthonról és kétszer is felnézett az ablakra és mikor látta, senki sincs az ablakban szomorú fejet vágott

#kételkedni
2012. jún. 19. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az ablakból, honnan leskelődtél ??
2012. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd egy kicsit.
2012. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A másik ablakból csak kíváncsi voltam mit tesz
2012. jún. 19. 10:09
 4/8 A kérdező kommentje:
A szemembe még nem mondott semmit, csak telefonon írta, hogy vége, de együtt lakunk és mikor hazajön ugyanúgy beszélgetünk, kinek milyen napja volt a munkahelyen és nevetgélünk.Mikor rákérdezett hogy felfogta-e amit mondott, azt mondtam nem igazán szeretném,erre elmosolyodottés csak nézett rám
2012. jún. 19. 10:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam adok neki időt. De nem tudom meddig
2012. jún. 19. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem időt kell adni, hanem megbeszélni, hogy mi volt ez az sms, mi a problémája pontosan és maradni akar-e avagy költözni... Együtt éltek, ezt úgy nem lehet, hogy ő elvben szakított, te meg ezt elvben nem fogadod el és elmentek egymás mellett úgy, hogy mindezek mellett együtt laktak. Nem is tudom hogy nem idegesít ez téged!

Először MEGBESZÉLNI kell és utána időt adni neki, ha úgy alakul, ha nem, akkor pedig valamelyikőtöknek költözni!

2012. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valamennyit beszéltünk róla, csak nem akarom erőltetni a dolgokat, nem akarom, hogy azt higyje nyomulok! Azt is javasolták már, hogy ne zaklassam a szerelmemmel és ezt be akarom tartani. Amúgy elég vacak érzés és nem tudom meddig bírom, ha meglátom olyan, mintha nem is lenne semmi, csak egy kis harag
2012. jún. 19. 10:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Na megbeszéltük és azt mondta szeret, csak neki ez kevés. Most már végképp nem tudom a pasikat megérteni. Adok időt, elmegyek, de utána neki kell jönni egy másik városba utánam ha akar valamit és tepernie kell, az biztos!!!!!!
2012. jún. 20. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!