Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek a szülinapjára vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a szülinapjára vagy sem?

Figyelt kérdés
A barátom szülinapja a hétvégén lesz.Szóval este ilyen buli féleség lesz nála és engem is meghívott,lesz pia meg minden.De én egyátalán nem vagyok ilyen típus,nem szeretem a piát se,se az ilyen igyuk részegre magunkat bulikat..De az meg olyan furán jön ki,hogy a barátnője vagyok és nem megyek el.Szerintetek azért elmenjek vagy mondjam inkább meg,hogy nem szeretnék bocsi?
2012. szept. 24. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnője vagy akkor ott ahelyed, ha olyan dolgokat tesz vagy úgy él ami neked nem jön be , akkor miért vagy a barátnője ?
2012. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nem szeretem az ilyet...én szoktam vigyázni a részegekre :) Szerintem menj el, a barátod, és ez a szülinapja...neked nem kell részegre innod magad, aki elég józan ahhoz hogy megkérdezze miért nem iszol, az nem foglya megkérdezni, aki meg részeg annak mindegy...

Nem biztos hogy élvezni fogod, de legalább tudod ellenőrizni az eseményeket, lepattintani a r*biket akik részegen rávetik magukat, és nem lesznek kétségeid hog ymi történt a bulin, plusz nem róhatja fel hogy el se mentél a szülinapjára....

2012. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakori Ferenc ***** válasza:
nehéz kérdés basszus. beszéld meg vele, hogy ha ő nem lesz részeg, vagy max egy sört iszik, akkor mész, de csak amig normális marad, ha inni akar, akkor kihagyod. ennyi. egy értelmes, normális pasi ezt megérti, és józan marad hogy vigyázzon a párjára :) ha nem ilyen, akkor csak erős indokkal maradj vele :D (najó nem gonoszkodni akarok, de tényleg)
2012. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Első: attól hogy én nem ilyen bulizós típus vagyok,attól még nem zavar,hogy ő az.

2012. szept. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!