Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy akartok kapcsolatot meg nem is?

Figyelt kérdés
Mindig attól tartok, hogy nem tud elfogadni egy pasi sem. Ha közeledni próbál valaki felém, inkább lerázom, minthogy ő dobjon ki később, pedig hiányzik egy társ. Szerintetek ki lehet ebből jönni valahogy?
2012. szept. 24. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
:))) Sajnos én is ebben vagyok benne pedig pasi vok:)) Elég rossz am
2012. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

dettó :) Most is van aki tetszik, talán én sem vagyok közömbös a számára, néha álmodozom, hogy milyen jó lenne együtt... Viszont ha egyértelműen közeledne felém, lehet, hogy megijednék, illetve attól tartanék, hogy nem lennék számára megfelelő. Talán nincs elég önbizalmam ilyen téren. És nem ez az első eset.

18/L

2012. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Most egy ilyen kapcsolatban vagyok. 4 hónapig nem jártunk, aztán 1 hónapja megkérdezte, hogy akkor mi most járjunk-e vagy sem (gondolom ő sem tudta eldönteni mi lenne a jó) és hát majd kiderül. 1 hónap már meg van...:)
2012. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akarsz, csak félsz. Énis így vagyok.

Pedig már jól tudom, hogy kockáztatni van értelme,

csak a bizonytalanságot utálom.

23/F

2012. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dettó. F
2012. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TOMAtm ***** válasza:
ne legyél ennyire bizalmatlan.kicsit bevállalóabban kéne kezelned a helyzeteket.
2012. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok bevállalós, de visszahúzódó sem. Szóval nem vagyok ilyen kis bánkász nyámnyila pipi. Viszont akárhányszor átgondolom mindig arra jutok, hogy nem igazán felelnék meg senkinek.:D
2012. szept. 24. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Belegondoltál már, milyen lehet összekerülni egy ugyanilyen felfogású sráccal? :D
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Belegondolás az megvolt, de még egy ilyen se jött szembe. Pedig lehet nem lenne rossz. :)
2012. szept. 24. 21:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Dettó. f
2012. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!