Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a legérdemesebb ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a legérdemesebb ismerkedni, ha kapcsolatot szeretnék? 17/L

Figyelt kérdés

Ki hol találta meg a párját? Hol van a legtöbb lehetőség ismerkedésre?

Szórakozóhelyen már próbáltam nagyon sokszor de ott esélytelen mert senki nem vesz komolyan meg mindenki be van baszva... baráti kör kilőve szóval olyan tanácstalan vagyok. Esetleg neten? vagy az már nagyon gáz lenne?


2012. szept. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány (?)... Le lesz terhelve ma este a GYK, úgy látom.
2012. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kérdéssel is sikerült pár kis fütyis, vagy alacsony vékony debreceni fiú figyelmét magadra vonnod ezen az oldalon, akik tökéletesek, és mindenki más gonosz...:-D:-D:-D
2012. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

SZerintem itt 50 hódolód akad látatlanba hogy oszt hány foguk van az más kérdés.


én a párom az Aldiba találtam meg.Azt hiszem szeretem *.*

*.*

*.*

*.*

amúgy nem

19/FIJJJJJÚÚ

2012. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Merre laksz?
2012. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2012. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom :D szórakozó helyeket nem probáltam


nettes társkereső oldalakból is csak a tinirandit próbáltam ott általában nem válaszolnak lehet neked több sikered lesz ott mert lány vagy :D

van még a hotdog.hu ott se jártam sok sikerrel :D


így leszarom az egészet majd jön ha jönnie kell élőbe még nem próbáltam barátnőt keresni mert ahhoz túl beszari vagyok hogy leszólítsak 1 idegen lányt :D


17/f

2012. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akárhol.Nem lehet leszűkíteni.

Lehet beléd megy a helyi boltban,és így ismered meg.Lehet,hogy vonaton találkozol vele.

Lehet a vízszerelő tanonc stb...

2012. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem nem gáz neten,csak nehéz normális embert találni.Bár ez élőben is így van.
2012. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam!
2012. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!