Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú tetszik nekem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú tetszik nekem, hogy derítsem ki hogy ő mit gondol rólam?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú, aki tetszik. Nem tudom hogy én is tetszem-e neki, de nem merem megkérdezni tőle. Tudnátok nekem segíteni hogy kideríthessem valahogy?
2012. szept. 25. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj hozzá közel, ülj le mellé vagy beszélgess vele és néha csak "véletlenül" érintsd meg a karját. Ha megváltozik a viselkedése akkor tetszel neki.

Egyébként nem ajánlom az osztályon belüli ilyen kapcsolatokat.. tapasztalat..

2012. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Házi nyúlra nem lövünk! Nem hülyeség ám.Miután meg nem fog működni utána meg ciki lesz mind 2-ötöknek az egész.Na meg persze túl sokat találkoztok.
2012. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A haverjaival, barátaival nem tudnál beszélni, hogy valahogy derítsék ki neked? Egyébként osztályon belül is tud működni egy kapcsolat!
2012. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tele jósda irénke majd megmondja a frankóóót :DD
2012. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát megkértem az egyik barátját hogy derítse ki nekem valahogy, de még semmi... :(
2012. szept. 25. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
De konkrétan megkérted erre vagy csak úgy hogy "nem tudod, hogy az XYZ-nek melyik lányok tetszenek az osztályból"? Mert ez esetben nyilván a konkrét megkérés a biztosabb.
2012. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan megkértem hogy derítse ki hogy mit gondol rólam és hogy tetszem-e neki...
2012. szept. 25. 20:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerült kiderítenem hogy tetszem-e neki...azt mondta hogy igen...szeretnék vele összejönni de most ebben kéne segíteni hogy hogyan kérdezzem meg tőle...
2012. szept. 26. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!