Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy évfolyamtársam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy évfolyamtársam aki nagyon tetszik, és van rá esély hogy én is neki. Hogy derítsem ki hogy tényleg így van-e, vagy hogyan kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés

Volt egy iskolai kirándulás ahol megismertem, sokat hülyéskedtünk, beszélgettünk, kedves volt meg minden. Barátnőm szerint tuti hogy nem vagyok közömbös számára. Szerinte erre utaló jelek: ugyanezen a kiránduláson utolsó este mindenki ivott, nem is kell részleteznem én egy kicsit többet a kelleténél... Nos valahogy a srác is odakeveredett, és kb hajnal 3ig ott volt velem. A többiek mondták neki hogy menjen nyugodtan, vigyáznak rám, de annyi volt a válasz hogy nem hagy ott. Meg volt olyan hogy hárman mentünk egymás mellett városnézés során, ha szűkebb volt az utca én lemaradtam hogy mindenki elférjen, ő olyankor mindig bevárt. De hozzá kell tennem hogy mindenkivel kedves volt, nem csak velem, de külső szemlélők szerint velem valahogy máshogy. Azóta a suliban szinte minden nap találkozunk, beszélünk pár szót de semmi több. Ez a helyzet még csak körülbelül egy hete megy így.

Tényleg lehet hogy bejövök neki? Hogyan közeledjek hozzá úgy hogy ne legyen feltűnő?



2012. ápr. 13. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bejössz a srácnak,majd ő közelednifog,csak add a jeleket :)

20F

2012. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: 17/L


2. válaszoló: én is remélem hogy úgy lesz :)

2012. ápr. 14. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!