Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tudatalatti jelzéseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tudatalatti jelzéseket ad egy férfi ha tetszem neki?

Figyelt kérdés
Testbeszéd, hanghordozás vagy tekintet...mit figyeljek meg?

2012. szept. 25. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom milyen viszonyban vagytok, de ha közel tudsz kerülni hozzá, vagy beszélgettek figyeld a pupilláját. Ugyanis ha az ember szépet, számára kellemeset lát akkor automatikusan kitágul a pupilla :)
2012. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit az első mondott, érdekes dolog, majd én is megfigyelem. :)

Egyébként nekem van pár módszerem a megfigyelésre. Ha pl. több ember beszélget és feléd fordul, vagy ha fél lábon áll és a lazábbik feléd mutat. Szimpáita jele ha sokat néz a szemedbe, sokat mosolyog, melléd ül, miközben más lehetősége is lenne, figyel rád, néha hozzád ér, érdeklődik felőled, megdícsér.

Remélem segítettem :)

2012. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A válasz nem egyszerű. Mindenki más egy kicsit. Csillogó szem, sok figyelem, mélyen a szemedbe néz, stb. De ne akard ezt aggyal megtudni, mert csak elrontja a dolgot. Ne analizálj, csak légy jelen, amikor vele vagy, és érezd jól magad.
2012. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó az elég körülményes amit mondtam, nem könnyű úgy rákoncentrálni a pupillára,hogy mondjuk a kiszemelted áll előtted :D
2012. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket figyeltem meg magamon: az amúgy is mély hangom mélyebb lesz, kihúzom magam, rá nézek sokat , vele beszélgetek ha társaságba vagyunk akkor RÓLA beszélek , mosolygok rá , de ami már direktbe megy az az ,hogy régebben volt ,hogy elbambultam miközbe néztem egy nekem tetsző lányt , ezt fiatalabb koromban kínosnak tartottam párszor de egy ideje már direkt csinálom és AZÉRT IS úgy ,hogy őt hozza zavarba mert kissé olyan fejet vágok hozzá mint aki épp megdugni készül és minden porcikáját végig méri , még talán kicsit mosolygok is. És ez mindig bejön.

Persze amiket én írtam az az átlag srácokra nem jellemző inkább akiknek több önbizalma van...

2012. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zuperapuka ***** válasza:
100%
Feláll a farka...
2012. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!