Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak FÉRFIAKHOZ SZÓL! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak FÉRFIAKHOZ SZÓL! Mennyire toleráljátok, ha egy lánynak volt olyan férfi az életében, akivel együtt élt? Mondjuk kettővel. Vagy az a jó, ha soha senkivel nem költözik össze? Majd csak a férjével?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2012. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mind1:) Nem izgat h hogy kivel volt együtt. az a lényeg h szeressen:)))
2012. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan dolgok, amiket csak fiatal 20-on éves korig várhat el az ember. Akkor sem jogosan. El lehetne várni, hogy én legyek az első szerelme, én vegyem el a szüzességét és én csókoljam meg először.

Ha valakinek van egy legalább 2-3 éves kapcsolata, akkor természetes, hogy összeköltözik a párjával.

2012. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Engem abszolút nem zavar. Nem értem miért lenne rosszabb, hogy hánnyal élt együtt, mint hogy hánnyal szex-szelt? A szexnél is az a lényeg, hogy ne vállalhatatlanul sok férfi legyen a múltjában.

Nálam inkább az szokott problémát jelenteni, ha volt egy éjszakás kalandja a nőnek. Szerintem az szánalmas.

28F

2012. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!