Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szerelmes lettem egy fiúba, akivel csak neten beszélünk minden nap.

Figyelt kérdés
ő kb 1000 kmre lakik tőlem egy másik országban. soha nem fogunk találkozni, ezt én is tudom. de 2 hete szakítottunk a barátommal, és ez a fiú felvidít, eltereli a gondolataimat. de már állandóan ő jár a fejemben és lehet, h rosszul teszem. küldünk egymásnak képeket, skypon telefonálunk és hiányzik napközben a hanga. hülyeséget csinálok, ugye?
2012. szept. 20. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Felnőttek, önálló életetek van már?
2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
költözzetek el együtt, egy 3. általatok kiválasztott országba :)
2012. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én a helyedben leellenőrizném hogy az-e akinek kiadja magát....


ha ő valami 20év körülinek adja ki magát, és bikinis képeket kér rólad valószínűleg nem ő az.


képét töltsd fel valahova, majd a linket húzd a google képkeresőjébe. kiderül hogy netről lopott-e a kép. :)

2012. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

beleszerettél az elérhetetlenbe... ez olyan, mint a drog: eleinte nagyon jó, élvezed, egy izgalmas és új dolog, de ahogy az idő múlik, jelentkeznek a tünetei... hiányzik, mindig ő jár a fejedben, meg-megfordul a fejedben, hogy mijen jó lenne, ha... stb. stb.


én a helyedben remélem lennék elég erős, hogy abba hagyjam

2012. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
biztos hogy ő az, láttam webkamerán és a személyijét is :) 20 évesek vagyunk, suli van még mind a kettőnknek :( Normális képeket küldünk, ruhásakat :D
2012. szept. 20. 23:04
 6/19 A kérdező kommentje:
most nem tudom abbahagyni. mikor nem vele beszélek mindig a régi kapcsolatom jut eszembe, még idő kell míg az kiheverem :(
2012. szept. 20. 23:06
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha 100%-osan esélytelen az, hogy valaha is találkozzatok, tehát fizikailag is együtt legyetek, akkor még most szállj ki ebből az egészből. Én évekig szenvedtem így egy ilyen "távkapcsolatban".

Nem mellesleg biztosan nem szerelmes vagy, csak tudod, ha valaki fel tud emelni a padlóról, ahhoz a személyhez automatikusan elkezdünk kötődni. Neked kell egy kapaszkodó a jelen helyzetben, és ő pont kéznél van. Ha nem beszélnétek pár hétig, kb el is felejtenéd, de azt mindenképpen megtapasztalnád, hogy nem vagy belé szerelmes.

2012. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem is értem h ilyen hamar hogy alakulhatott ki kötődés. kb 1 hónapja beszélgetünk rendszeresen. vagy csak beképzelem, h jól esik h figyel rám?
2012. szept. 20. 23:19
 9/19 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a páromat a nevén szólítani=Dam kis p*csnek hívom(pedig nagy van nekiXD)
2012. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
bocs nem ideXDXDDDDááá de röhögökXDDDD
2012. szept. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!