Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rázzam le? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le? Nem akarok vele beszélgetni, de megbántani sem akarom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Ezt a kérdést én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szóval rettentően nyálas és én már nem bírom. Nem akarom megmondani neki a tutit, hogy hagyja abba mert nagyon megbántanám, folyton írja, hogy szeret (mint barát, ezt már tisztáztuk), mert nincs kinek mondania és jól esik neki velem lenni (facebookon...). De nekem annyira már nem. Most azt mondtam neki, hogy aludni megyek, de mondta, hogy maradjak még, mert olyan jól esik neki hogy beszélgetünk.. 13 éves vagyok, ő 18 és mint a másik kérdésemben írtam, az ország másik végén lakik. Szóval simán leléphetnék, kitörölhetném és nem jelentkezek többé, de rémes lelkiismeret furdalásom lenne. Ti hogyan oldanátok ezt meg? A másik kérdésemben azt írták, hogy ő pedofil.. De nehéz az élete, nincs aki törődjön vele.. Most nagyon boldog, hogy így "egymásra találtunk", mert én boldoggá teszem.. Ezek miatt is nem tudom megtenni, hogy csak úgy lelépek. De mégis hogyan mondjam meg neki, hogy nekem nem megy ez? (Csak baráti viszony van köztünk, már tisztáztuk.)


2012. szept. 25. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csinalj valami bizarrt, amitol megremul.
2012. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Azért egy kis szigort bevezethetsz ha nem akarod kitörölni. Pl. mondd meg neki, hogy neked is van saját életed, és ezt tartsa tiszteletben.
2012. szept. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mint például?
2012. szept. 25. 23:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsőre értettem, másodiknak is köszönöm :)
2012. szept. 25. 23:06
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

ismerős helyzet!!

túl rendes vagy a sráccal, és ezt érzi ő is hogy nem akarod megbántani és igy érzelmileg probál terrorizálni.

kapd össze magad! mond meg neki minden sajnálgatás nélkül hogy : ' neharagudj! de mi csak barátok vagyunk! örülök hogy szeretsz velem beszélgetni, énis veled, de semmi több, nem akarok tőled semmit, és most télleg mennem kell! szia! " aztán lelépsz.. de ne lássa rajtad hogy sajnálod ezt ne felejtsd el! ha látják rajtad hogy ilyen határozatlan vagy csak ki akarnak használni, szó szerint érzelmileg terrorizálnak mert tudják hogy nem akarod megbántani! saját tapasztalat! és késöbb kitudja milyen témában probálná meg! légy határozott. a jószivüek manapság már nem érvényesülnek, bunkónak kell lenned hogy legyél valaki.

2012. szept. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mind ezt: " nem akarlak megbántani, de nem akarok veled beszélni sem, úgyhogy most csinálj úgy mint a festék és kopj le!"
2012. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért én inkább maradnék az a kedves fiú, aki eddig is voltam. :-)
2012. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pixi3 ***** válasza:
64%
Én a helyedbe megmondanám neki hogy nem facebookból áll az élet. Nem ismerem a hátterét a srácnak, de szerintem ha nagyon akarna találna ő magának barátot a valóságban is. Ha úgy áll próbáld meg rávezetni arra, hogy minnél kevesebb időt töltsön a facebook előtt, és hogy keressen a valóságban barátokat a környékén. De mint írtam VEZESD rá, ne vágd ezt oda rögtön hanem célzásokkal ilyesmivel hogy eljusson a tudatáig és hogy persze ne bánts meg.
2012. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

5.: Ezen a részén már túl vagyunk...

zohan123: Nem ismerlek, de hajrá :D

2012. szept. 25. 23:24
 10/14 A kérdező kommentje:
8.: Vezessem.. De hogyan? :)
2012. szept. 25. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!