Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt mar olyan, hogy a baratotok parkapcsolatba kerult es utana le se sz*rt titeket?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy mi a normalis reakcio, mert hagyni akarom elni oket, de azert szerintem nem kene ennyire elhanyagolni engem. vagy ti hogy vagytok ezzel?

2012. szept. 26. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te lány vagy.

Ha így van, akkor ost megtanultad, hogy nincs férfi és nő között barátság.

Ha pedig tévednék, akkor teljesen természetes, hogy te vagy neki az utolsó.

2012. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos még fordítva is volt, amikor összeköltöztünk a párommal, jó messzire a barátaimtól. Alig tudtam megoldani, hogy találkozzunk. Sokszor, bevallom, a lustaság is szerepet játszott ebben.

Rájöttem, hogy ez így nem okés és azóta jobban igyekszem ápolni a kapcsolataimat.

2012. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez gyakori 'betegség'. Aztán ha vége a nagy szerelemnek, akkor hozzád mennek sírni.

Ez ilyen, ez van.

2012. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel baj, ha a szerelem kicsit apad visszajonnek az igazi baratok, aki meg nem, azokat meg nem kell sajnalni.
2012. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen volt és nagyon nagy gyökérségnek tartom. Nőknél gyakoribb, pl a barátnőm folyamatosan azzal volt gondban, hogy neki igénye volt önálló társaságra, de a barátnői csak mentek a pasijukkal mindenhová, vagy ültek otthon; csajos találkozókra mindig csak "ááááá, nem t'oom, most inkább nem" a válasz. Általában csak akkor érnek rá, ha a pasi is szervez magának programot, de ha a pasi programja meghiúsul, abban a pillanatban rohan is haza hozzá, párom meg lógó orral jön haza, hogy ottmaradt egyedül. Aztán az a legszebb, hogy ha véget ér a nagy szerelem, akkor meg egyfolytában cseng a telefon. Menjenek el ketten valahová, ahol a csaj csak bőg meg panaszkodik. Aztán meg egyfolytában bulizni akar menni, ahol persze pasizna, párom meg menjen társaságnak ameddig össze nem jön a pasi. Engem nagyon felb*sz az ilyen.
2012. szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajna ismerős. Nekem is van komoly párkapcsolatom,de mégse hanyagolom el a barátaimat. Én azt "csípem", mikor egy-egy barátnőmnek, haveromnak nincs senkije és egyfolytában engem nyaggat, nekem ír üzit, engem hív el ide-oda és ha mondjuk 2-3 napig nem jelentkezem már vérig van sértődve.. de amint párkapcsolatuk lesz, rögtön elfelejtenek. Na ezt tartom bunkóságnak. nem azt hogy elfelejtenek, hanem azt, hogy amikor ők unatkoznak és én nem érek rá vérig vannak sértődve.. fordítva teljesen normális. Na az ilyen nem a barátom ;)


23/L

2012. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom...mi hárman voltunk barátok, de így nyár után eléggé elcsesződött a barátságunk, mert a másik két tagnak lett barátja, ami nem is baj, mert én örülök nekik, de kb egyszer sem kérdezik meg, hogy hogy vagyok- bár az egyik még úgy-ahogy, de a másik kb le se szar...a "másik" tegnap is csak akkor hívott fel amikor a barátja szarakodott vele.. most ez mi?
2012. szept. 30. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, az egy természetes dolog, hogy párkapcsolat mellett az embernek kevesebb ideje jut a barátokra, de ha megszűnik az érdeklődés és sorozatosan nem szakít időt a másikra, az visszataszító dolog. Főleg amikor egy gyerekcipőben járó párkapcsolatról van szó (megint más az, ha már együtt élnek esetleg), aztán meg ha vége van, egyből elő kerülnek a barátok a következő pasi összeszedésééig...
2012. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!