Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tűnik olyan lehetetlennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik olyan lehetetlennek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú...nagyon bejön, pont olyan, mint az ideálom...

Régóta beszélgetünk, elvagyunk...Egy a bökkenő...nagyon távolról rokon...Nemrég összefutottunk egy bulin. Megdícsért, milyen jól nézünk ki(unokatesómmal voltam)és milyen kár h a rokonai vagyunk...mi is mondtuk neki h kár h ilyen helyes és a rokonunk...(de tényleg távoli...csak azért tudjuk, mert falun lakunk...)aztán következő beszélgetéskor egyedül voltunk uncsimmal, eléggé féltünk...viccelődtünk azzal, hogy lejön hozzánk stb...aztán megkérdezte, hogy valami extra szolgáltatást kérünk?megkérdeztem, vállal e masszázst...kérdezi, erotikusat?mondom akár...erre azt válaszolta, hogy csak akkor, ha meztelenül fekszem...mondtam neki(a viccelődés tárgya is benne volt), hogy egy szavába kerül...erre mondja nekem, hogy vigyázzak, mert még meggondolja, mert elég távoli rokonok vagyunk...

És alapjába véve tényleg ilyen csajozós féle, hisz jóképű...de nemtudom...eltudom azt érni, hogy szeressen?vagy ez lehetetlen?ha igen, hogy csináljam?

Segítsetek kérlek!

(Egyébként tett máskor is megjegyzéseket, amiből az jön le, hogy bejövök neki...)


15/L, a fiú 20...


2009. aug. 3. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

kb minden lánynak ezt mondhatja

meg kicsi vagy még hozzá.

2009. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, csajozós a srác és csak kihasználna. ne hagyd magad!
2009. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem is szeretném, hogy kihasználjon...ezért akarom azt elérni, hogy belém szeressen...de hogyan tegyem?

Segítsetek!

2009. aug. 3. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az ilyen nagydumás srácok nem igazán szeretnek bele a lányokba, legfeljebb fellángolnak rövid időre, addig, amíg megkapják a lányt, aztán másikra vadásznak.

meghódíthatod, ha szexi vagy, ha olyan erotikus párbeszédeket folytatsz, mint amit leírtál, de sztem csak rövid távra.

ez a srác a leírtak alapján legfeljebb 30 évesen kezd majd el megkomolyodni:)

keress inkább egy korban közelebbi, kedvbes srácot, vagy ha mindenképp ezt a csávót akarod, készülj fel, hogy csalódás érhet. nem akarlak ijesztgetni, de sztem nagy esélye van.

sok sikert!

2009. aug. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszélgess vele sokat, találkozgassatok, de vigyázz
2009. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké:)Köszi a válaszokat:)Igyekszem okosan cselekedni:)
2009. aug. 5. 22:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Várok még tanácsokat:)
2009. aug. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!