Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt barátom?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok a barátom 16,egy osztályba járunk és kb 1 hete jöttünk össze.Viszont nem nagyon törődik velem.Soha nem jön oda hozzám,mindig nekem kell,viszont akkor átölel,megcsókol...Most akkor mégsem szeretne tőlem semmit se?

2012. szept. 26. 17:09
 1/4 anonim válasza:
Egy hét elég rövid idő. Lehet, hogy még furcsa neki a helyzet. Bár én nem tartom jó dolognak osztálytárssal összejönni. Ha rosszul végződik a kapcsolatotok és megutáljátok egymást, akkor az elég gáz. Erre szoktam azt mondani, (És ezt ne vedd sértésnek.., csak egy vélemény...) h.: "Az ember nem sz*rik oda, ahonnan eszik.." Bár akár mi kisülhet belőle... Nekem van egy ismim, aki összejött anno egy osztálytársával.. Amikor szakítottak, nem bírták elviselni még csak a másik jelenlétét sem..., úgyhogy átment egy másik iskolába. :D Szóval.. Nem tudom...
2012. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én régebben osztálytársammal voltam együtt... 3 hónapig.Utána kissé kínos volt a helyzet,de mára semmi nincs köztünk,habár azt veszem észre,hogy megint érdeklődik utánam.Szerintem ne járj az osztálytársaddal,mert szakítás lesz a vége...egész nap együtt vagytok,ha valami gázt csinálsz...kiábrándul belőled.Én nem ajánlom,viszont,a kérdésedre a válasz,lehet,hogy csak azért jött össze veled hogy azt mondhassa: Képzeljétek,már van Csajom!!!

Ha rosszul érzed magad vele,nem kell tűrni,szakítsatok!

2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert még fiatal.. Én 20 éves vagyok,a barátom 33 és a tenyerén hordoz. 100km-re lakunk egymástól,mégis jön szinte minden nap. Egy 16 éves fiú még nem tud úgy értékelni egy kapcsolatot mint egy idősebb férfi. A szíve mélyén még olyan kalandokra vágyik,amiket nem élt meg. Hatásos praktika: csináld azt amit ő! Ha komolyan vesz és téged akar,ha nem keresed keresni fog! Ha meg nem,jobb ha előbb kiderül.. Üdv.: Bopi
2012. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) holnap beszélek vele
2012. szept. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!