Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal több mint 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézesmadzag kérdése:

A barátommal több mint 1 hónapja vagyunk eggyüt. én nem az az egyszerű csaj vagyok. Inkább társasági lény. A barátom nagyon fél hogy ha elmegyek Kaposvárra a suliba, akkor ott megcsalom. Mivel tudnám meggyőzni hogy nem? Mert ő más mint a többi.

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:

"én nem az az egyszerű csaj vagyok. Inkább társasági lény."

Ezen sírva röhögtem. Minden ember társasági lény, kérdés az, hogy mennyire, és mennyit csalódott abban. Nyilván egyetem lesz, akkor meg mit fosoltok? Felnőtt emberek vagytok, a pasidnak lehetne annyi esze, hogy nem fosik ettől. Kis ország ez, könnyű utazni benne (akármilyen is a közlekedés).

"Mert ő más mint a többi."

Általában ezt mondjátok a pasitokra, akibe bele vagytok esve... aztán mégsem jön össze egy csomónak, hogy más. Szívás :DD

2012. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l1JVYmxFmhM


Valami ilyesmi vagy?? Akkor nem csodálom, hogy fél a barátod.

2012. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
ne győzd meg, mert előbb-utóbb simán meg fogod csalni. ne hazudj szerencsétlennek.
2012. aug. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát nem bízik benned... Ezen mi nem tudunk segíteni
2012. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízik benned akkor nehezen tudnád meggyőzni...
2012. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az az igazság, hogy sajnos semmivel nem fogod tudni meggyőzni, ha nem bízik benned eléggé. (Ha bízna, nem kéne győzködni.) Nem biztos, hogy ez bármelyikőtök hibája lenne... Elég, ha megnézed a gyiket: "...nagyon szeretem a pasim, mégis megcsaltam, mit tegyek..."

(Nyilván fordítva is van, mielőtt valaki megint azzal jönne, hogy bezzeg a pasik... (A különbség annyi, hogy a pasik ilyenkor kevésbé keresnek kifogásokat, mentségeket, ez viszont tény.))

Előfordulhat az ilyen, mert a vonzalom nem választás kérdése - a hűség viszont az. Azt javaslom tehát, hogy nyugtasd meg azzal, hogy elmondod neki, többre becsülöd őt, minthogy megalázd, magadat pedig jobban tiszteled annál, semmint rib@nccá degradáld. Mellesleg, nem a szavaid fognak számítani, hanem a viselkedésed.

26/F

2012. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sehogy, ha nem bízik benned az már rég rossz.

Hagyd ott, találsz jobbat!

2012. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

"én nem az az egyszerű csaj vagyok"= többre tartom magam a legtöbb embernél

"Inkább társasági lény"= mindenki babája

"A barátom nagyon fél hogy ha elmegyek Kaposvárra a suliba, akkor ott megcsalom. Mivel tudnám meggyőzni hogy nem? Mert ő más mint a többi."= Őt MÉG!!! nem csaltam meg.

2012. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Milyen iskolába jössz te Kaposvárra???
2012. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!