Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Most az életemben van 2 fiú. Az egyiket egy buliban ismerem meg(egy haverjával együtt. később ez fontos lesz), a másikat pedig a gyakorlati helyemen.


Akit a buliban ismertem meg, a haverjával nyár végén találkozgattam(amolyan barátság extrákkal volt). A napokban meg bejelöltem ismerősnek FB-n az 1-es számú fiút. Beszélgettünk stb és legutóbb az volt, hogy találkozni akar.

Viszont attól tartok, hogy kibeszélnek engem a haverjával(ha egyáltalán említette neki, hogy mi volt köztünk).Még az is megfordult a fejemben, hogy nem is akar ő se többet tőlem. Amúgy nagyon helyes fiú, tipikus szőke herceg fehér lovon:)


A 2-es számú fiú, akit gyakorlaton ismertem meg(ő nem olyan jóképű mint 1-es, de mással kompenzálja ezt), vele sokkal több lenne a közös bennünk(tekintve, hogy ugyanazt tanuljuk, ugyanoda járunk suliba). Nagyon jól kijövünk egymással, tök jó vele dolgozni, sokat is tanulok tőle.


Osztálytársam azt mondta, hogy inkább a 2.-at válasszam, az 1-est meg hagyjam. Csak annyira labilis vagyok érzelmileg per pillanat, hogy mindig abba vagyok "szerelmes" amelyikkel épp vagyok. Szívem szerint egyikről se mondanék le, de a magyar társadalomban meg a monogámia az elfogadott.


2012. szept. 26. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz,hogy ami véleményünkre vagy kíváncsi és a szerint választasz...

Szegény srácok.

2012. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyakori Ferenc ***** válasza:
azt válaszd amelyiket szereted... úristen hogy egyre degeneráltabb ez a társadalom... sőt, hallod ne válaszd egyiket se. dugasd meg magad párszor, mindegyik kisbabádat szüld meg a pincében, aztán folytsd vízbe, mikrózd meg meg ilyesmik. aztán találd ki hogy az összes pasi ro.hadék, szokj rá a heroinra és legyél leszbikus... mostanság ez a divat... de még véletlenül se halgass a szivedre, olyan nem létezik, csak a mesékben...
2012. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Válaszd azt akit szeretsz jobban, de én az elsot választanám, mivel nem ismerem annyira és igy sokkal izgalmasabb lenne( persze ha volt koztetek sex akkor csak ot)
2012. szept. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!