Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek el kéne hagynom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el kéne hagynom?

Figyelt kérdés

Barátommal már 3 éve együtt vagyunk, ő az első szerelmem, de mosmár kezdem úgy érezni, hogy csak azért vagyok vele mert nem kellenék senki másnak. És nem akarok egyedül maradni. Külsűre szerintem átlagos vagyok de vannak hülye dolgaim. Nagyon érzékeny vagyok, mindenen kiakadok. És ő ezt nagyjából tűri bár néha nagyon csúnyán beszél velem, mikor nem birok lenyugodni. Ezen kívül teljesen egyoldalú a kapcsolatunk mert ő nem tesz értem semmit. Soha nem kapok semmi kényeztetést és ez kezd egyre jobban zavarni. Hozzám se ér, közben mégis azt mondogatja hogy szeret, és a jövőnket tervezi. De én egyre jobban úgy érzem, hogy már nem akarok tőle semmit. Már beleuntam mindenbe. Nem tudom mit csináljak. Próbáljak vele beszélni hogy változzon meg, vagy inkább hagyjam ott?

17/L


2012. szept. 26. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű! Igen el!
2012. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, szakíts vele.
2012. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy nem szeretitek egymást, nem lehetmit kezdeni.
2012. szept. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyeld, neki más kell úgy érzi. Ha vége lenne a kapcsolatotoknak, otthagynád, azt nagyon nehezen bírnád, tapasztalatból mondom. Ugyanazért hagytam ott a barátnőmet, csak nálatok fordítva van ez. Megbántam, hónapokig rá gondoltam, hiányzott, nagyon nehezen bírtam ki. Mond meg neki hogy legyen vége, pont ezek miatt. Aztán úgyis keresni fog, és akkor jöhet ez a próbáljuk meg újra dolog, de egy kis szünet kell előtte.
2012. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem még fiatal vagy ahhoz, hogy azon gondolkodj, nem kellenél másnak. Ha 67 éves lennél, megérteném az aggályaidat. De addig még van 50 éved!

Használd ki a fiatalságodat, nem érdemes lehorgonyozni olyan valaki mellett, akinél nem érzed, hogy szeret. És nem érdemes várni sem arra, hogy majd megjavul. Első szerelem, 3 év, de egy idő után le kell zárni ezt is.

Megtartod magadnak a szép emlékeket, és továbbállsz.

Egy próbát megér az, ha beszélsz vele, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket. Nagyon nehéz szívvel váltam el én is az első szerelmemtől, de egyszerűen éreztem, hogy már nem működik vele. Megtanultam akkor, hogy ami nem megy, azt nem erőltetem. És most találkoztam valakivel, aki megváltoztatta az életem. Fél éve gondom sincs olyan, hogy bármikor is szakítani akarna velem ő, vagy vele én.

Ne add fel! :)

26/L

2012. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!