Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek egy fiktív karakter által generált érzések vagy tényleg a valódi személy iránt táplolok érzelmeket?

Figyelt kérdés

Egy buta tinifruskának fogok tűnni, ha végigolvasod. A dolog kicsit bonyolult, és nem regényt akarok írni, szóval megpróbálok tömör és egyszerű lenni:

-Van egy fiú, akivel reggelente együtt várunk a buszra. A megállóban nagy általában csak ketten vagyunk.

-A fiú alkatra, hajviseletre, arcra nagyon hasonlít egy bizonyos filmes karaterre, akiért a tinilányok mostanában eléggé odavannak. Gondolom a srác is felismerte, hogy mennyire hasonlít, ezért intézi úgy, hogy mégjobban hasonlítson, vagy én nem tudom.

Probléma:

-Nem hiszem, hogy érti a magyart, legalábbis beszélni nem tud. Én viszont szintén ritka gyéren beszélem az ő nyelvét és ha megszólítanám, égnék.


Tehát ezért fontos, szerintetek nekem tényleg ő tetszene?

Ti hogy lennétek vele, meg mernétek szólítani így is?

Sok jót hallok róla, nem egy nagy városban élünk, tehát a legtöbb embert a szüleim is ismerik.

Néha én is látom, hogy ő figyel, meg előre enged, és a buszon megfigyelt viselkedése alapján sem az a nagytársasági ember, pont mint én. Legalábbis a buszon senkivel sem szokott beszélgetni, pedig ha korábbival járok, a többieknek általában van beszédpartnere mikor felszálnak és leülnek valaki mellé.


Egyszer majdnem teljesen üre volt a busz, én ültem le először, ő meg közvetlen elém ült le, pedig volt hely máshol is, üres.


Lehet regény lett :D, de eredetileg sokkal hosszabb lett volna, ha tegnap írom ki.


2012. szept. 27. 11:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy lehet ő is szólna hozzám, csak fél ő is az égéstől, hogy nem beszéli rendesen a magyart? Ez nem hagy nyugodni.
2012. szept. 27. 11:09
 2/8 anonim ***** válasza:
Az angol világnyelv, tehát próbálkozz azzal, vagy a NEMZETKÖZI mutogatós nyelvvel komunikálj, egy idõ után fél szófoszlányokból is megértitek egymást....
2012. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:) Attól még nem valószínű, hogy beszéli. Mindegy, tehát minenképp enyhén szólva is ciki lesz. De legalább nem lesz ott más, hogy nevessen.
2012. szept. 27. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha minden másnap kettesben álldogáltok egy kihalt buszmegállóban, akkor következő alkalommal egy hello-t és egy mosolyt megereszthetnél, az kb. minden nyelven megfelelő a kapcsolatfelvételre.
2012. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De akkor utána, már kínos lenne, ha nem szólunk egymáshoz. Ha meg csak mosolygunk, minden ok nélkül, mint a tejbetök egy gyógyklinikára utalnak be, nem? :D
2012. szept. 28. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz vele megismerkedni úgy, hogy nem szóltok egymáshoz?
2012. szept. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés. Pedig akarok vele beszélgetni.
2012. szept. 28. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgess vele.

Gondolom láttál/hallottál már olyan párokról, akiknek nem egy az anyanyelve, ők is elkezdték valahogy.

2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!