Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várandós anyukák, Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várandós anyukák, Ti mit tanácsolnátok? Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Alaposan megcsappant a szexuális együttléteink száma, amióta kiderült, hogy állapotos vagyok, páromat meggyőzni nem igazán tudom, félti a babát. Átbeszéltük, trükköket is vetettem be, de Ő nem kívánja úgy mint én (Legjobb esetben heti 2-szer vagyunk együtt). Mit tehetnék még? Kifogytam az ötletekből!

2012. szept. 27. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vannak pasik, akiket iszonyúan zavar a tudat, hogy ott a baba... tudok olyan párról, akik a terhességek idejére teljesen leálltak a szexszel, de utána helyrejött a szexuális életük.

A heti kettő még jó is, ha ilyen parái vannak...

2012. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, én is ki voltam, hogy miért nem tud egy kicsit elvonatkoztatni a babától, de hiába próbáltam bármit. Most bezzeg, amikor már akkora a hasam, hogy feküdni is fáj, most kezdte el kívánni, amikor már nekem nincs hozzá erőm, meg kedvem, meg semmim. Nem normálisak!:)
2012. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó helyen kérdezed meg te is. Itt leginkább 15 éves, unatkozó középiskolások vannak.
2012. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor te még jobb helyzetben vagy mint én,nálunk heti 1 talán!Nálunk is nagyon félti a picit,de én nem erőltetem már!


Az unatkozó 15 éveseknek meg nem hiszem hogy ezeket a kérdéseket kéne megválaszolgatni!!Eleve nem nektek szól a kérdés,hanem a többi kismamának!

2012. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok unatkozó, 15 éves, középsikolás.

Én táppénzes, unatkozó, 30as vagyok. De nézd már meg a kérdések 99%-át. Magad sem hiszed, hogy ezeket felnőttek teszik fel.

2012. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 3: Te is itt vagy, meg én is, 37 évesen... szóval nem hinném, hogy az ilyen típusú kérdésekre (mikor egyértelműen "várandós anyukák"-hoz szól a kérdés) az unatkozó 15 évesek válaszolgatnának...

Én amúgy nem vagyok várandós, de voltam. :)

2012. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek,az válaszoljon akit érint,vagy tud értelmes választ írni!

4-es voltam és 19hkm

2012. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is érintettek válaszát várom, rosszul vagyok a faragatlan válaszoktól, bár csak 23 éves vayok, de akkor is:)

Egyébként csoda, hogy ennyi is van, de ki tud készíteni, hogy teperek, és semmi, kicsit olyan,, mint ha nem tetszenék neki, pedig tudom, hogy mi a baj! No és persze kívánom, mint az őrült, én napi 2 együttlétet simán el tudnék viselni, persze ovatosan, mert már nő a pocóm (17+2 hkm), de akkor is:))

2012. szept. 27. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel! :(

Ahogy az előbb is írtam ugyan ebbe a helyzetben vagyok.Hiába beszélünk velük nem tartós náluk a bele egyezés!Próbáld meg hogy csinálsz valami finom vacsorát,és amikor már kényelembe helyezte magát mássz rá,kényeztesd!


19hkm

2012. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bár nekem még nincs gyerekem és nem is voltam soha terhes nővel, de engem is zavarna a dolog.

27F

2012. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!