Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen? Történt már veletek olyan, hogy a párotok "hazudott", füllentett az egészségi állapotával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem látom minden nap, és volt már ilyenre eset, utána semmi nyoma a sérülésnek. Miért csinálhatja? Több figyelmet akar?

2012. szept. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen értelemben hazudik. Olyan előfordult, hogy engem lepattintott, hogy ne találkozzunk, mert beteg, nem akarja rám átragasztani. Ahhoz viszont nem volt beteg, hogy a haverokkal lerészegedjen aznap este.
2012. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem találkozót mondott le. Egyszerűen csak elmesélte, hogy mondjuk épp ráesett egy beton darab a lábára. Aztán semmi nyoma. Meg hasonlók.
2012. szept. 27. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
hát vagy ő superman, vagy kamuzik, de minek? :O -.-
2012. szept. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, áá... szóval sajnáltatja magát! Mondd meg neki, hogy ne legyen ilyen anyámasszony katonája. Az én párom is előadja a hattyúk halálát egy karcolástól is, de amióta letoltam, hogy nekem nem egy hisztis kisgyerek kell, azóta nincs ilyen. :)
2012. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen, tuti hazudik csak nem értem miért :S
2012. szept. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!