Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan barátotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan barátotok, bnőtök, aki nem igazán volt bújós, te viszont nagyon? ő nem igényelte annyira, és zavarta az ha te már túlzásba vitted? Ezt hogy kell kezelni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik fél vagy? A bújós??

Annyi a dolgod, hogy uralkodsz magadon, és nem bújsz mindig.

Különben a frászt hozod a másikra...

2012. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, én pl. nagyon bújós vagyok, és volt olyan barátom, aki pedig szinte egyáltalán nem. Nem voltunk sokáig együtt, mondjuk nem emiatt, de nekem rosszul esett, amikor én hiába ölelgettem, ő nem viszonozta.
2012. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
13 éve vagyok együtt a férjemmel, ilyen paraméterekkel... :) Az első 6 évet kibírtam valahogy, azóta megszülettek a gyerekek, és már velük bújunk... Egyébként ha két ember igazán szereti egymást, akkor idővel összecsiszolódnak - én visszafogottabb lettem, ő pedig kicsit bújósabb. És ami a fő, elfogadjuk, hogy a másik ilyen és kész, de így szeretjük, tudjuk, így akarjuk leélni mellette az életünket.
2012. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!