Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már egy hónapja együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezvan:D kérdése:

Már egy hónapja együtt vagyok a barátommal de nem értem miért nem akarja megfogni a kezem. Folyt köv lent (? )

Figyelt kérdés
Mikor sétálunk én néha megszoktam fogni a kezét de aztán elengedem mert érzem rajta h nem akarja h fogjam. Nem tom fura. Mert olyan mintha nem akarná h mások tudják h mi együtt vagyunk. De közbe meg facen is kint van eleve. Meg meccsre is mentünk. Meg olyan helyekre ahol ott vannak a hevrjai. Akkor meg nem értem. Hnap meg megyek hozzájuk. áá parázok. A szülei tesója minden. Mi van ha tiszta "apádra ütök" lesz? Valami tanács h mit ne csináljak hnap? Vagyis ma? :D
2012. szept. 29. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan fiatalok lehettek, szerintem csak ideges. :) Velünk is pont ez volt a kapcsolatunk kezdetén, én vártam, hogy a barátom megfogja a kezem, de csak azért sem fogta, én meg már azt hittem, hogy szégyell... mikor később ezt felhoztam neki, bevallotta, hogy annyira beparázott, hogy nem merte megfogni a kezem, pedig folyton az járt a fejében, hogy meg akarja fogni, de mivel még friss volt a kapcsolatunk, nem merte...:) Szerintem a te barátoddal is ez van, de ha nagyon zavar, nyugodtan kérdezz rá, jobb, ha ti magatok beszéljétek meg a problémákat, nálunk bevált;D
2012. szept. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom sztem nem ez lehet a gond...én arra gondolok. H még mindig a volt barátnőjét szereti...mert z és fél évig jártak majd 2 hónapig nem járt senkivel utána meg jöttem én...sztem m'ég nem heverte ki...tudja az összes év fordulót mindent..mondjuk miért ne tudná mintha tegnap lett volna...meg sokat beszél róla... Én teljesen az ellentéte vagyok...nem akarok csak egy vigasz buksza lenni...bár nem úgy néz ki mintha annak szánna de néha azt érzem...
2012. szept. 29. 02:56
 3/6 A kérdező kommentje:
*3 és fél am most vunk én 18 ő 19
2012. szept. 29. 02:58
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha megkérdeznéd tőle? Én a helyedben azt tenném.
2012. szept. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott :D már értem miért nem fogta meg a kezem azért mert akkor még nem volt belém szerelemes :) de most megfogta :)
2012. okt. 4. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Kafa!!!
2012. okt. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!