Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! A barátom ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A barátom ok nélkül féltékenykedett rám. És olyan büszke, hogy még bocsánatot sem akar kérni, hogy megbántott. Miért ilyen büszke? Cirógassam meg egy kicsit, hogy ne gondolkozzon hülyeségen annyit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 20:27
 1/9 TOMAtm ***** válasza:
100%
cirmantsd le,aztán mikor már majdnem jó neki hagyd úgy...garantálom egy életre tanul belőle.
2012. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit csinálni...minden férfi ilyen... az én párom is :S

ezért sajnos az utóbbi időben annyit beszélt erről h tényleg adtam okot rá h féltékeny legyen :/

2012. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vond meg tole a szexet, rogton terden csuszva fog konyorogni
2012. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
A guminője vagy nem?! Hát, akkor meg ne adj neki annyi okot se, hogy akár még csak a gyanú árnyéka is rád vetődhessen!
2012. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem akarok, csak fel akartak szedni a múltkor, én hülye meg elmondtam neki, hogy fel akartak szedni. Aztán begurult.

De hát nincs előtte titkom! Most nem értem mit izgul, ha mindenkit lekoptatok mert őt szeretem?

Minek féltékenykedik a semmire?

2012. szept. 19. 21:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy jobb, ha ilyet nem mondok neki el? Nem értem mit hisztizik a semmin.
2012. szept. 19. 21:16
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. szept. 19. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire gáz a helyzet, inkább ne mond el neki,ha épp fel akarnak szedni,csak esetleg ha már nagyon rámenős az illető és egyedül nem bírod lerázni...
2012. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát büszkeség balítélet.
2018. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!