Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mikor mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor mondjátok azt egy fiúra, hogy átlagos? Mikor, hogy különleges? Ja, és melyik a nyerő?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen kérdés,csak ott a fiúk véleményét kérte egy lány. Most ezt ennek mintájára csináltam.

Arra is kíváncsi vagyok,hogy ti lányok h gondolkoztok? Inkább beéritek egy átlagossal,vagy a különleges eseteket kedvelitek jobban? És melyiket h írnátok le? A válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 29. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Arra mondják, h különleges, aki nagyon jóképű, magas, sok a pénze, és nagy a farka. Akire ezek nem igazak, az átlagos.
2012. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35%
az átlagosban azt értjük, hogy jol néz ki járnánk vele de nem érznk semmit. különleges: van vlmi a fiuban ami megfog és elvarázsol és belészeretünk. nyerő: nálam a kockahas izmos bicepsz és fius illat a nyerő :)
2012. szept. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos az, aki pont úgy viselkedik, ahogy a többi. Szóval, hogy ugyanolyan vicces, ugyanolyan jófej, stb. Illetve, ha úgy is öltközködik. Sárgás-barnás farmer, meg izompóló...Egyszóval, hogy azt tudod rá mondani, hogy "ez a gyerek olyan, mint az a másik".
2012. szept. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves második,ezt olvasva kissé csalódtam.Kockahasat és izmos kart még a legutolsó tahó is csinálhat magának..azt hittem valami különleges belső tulajdonság kéne nektek.(ezt kockahasú,izmos srácként mondom.) 16/F
2012. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekes,hogy az itteni válaszokban csupa külső (pénz,kockahas,bicepsz...stb) tulajdonságot olvasni. Ahol meg a fiúk írják le,h milyen lányt tartanak különlegesnek,milyet szeretnének,csupa belső tulajdonságot írnak. Akkor most hogy is van ez? Még mi férfiak lennén külsőségesek?
2012. szept. 29. 16:56
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányok sokkal felszínesebbek, ezt eddig is tudtuk.
2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor különleges valaki, hogyha van valami ami megfog benne. Pl ahogy rád néz vagy ahogy rád mosolyog, és ha olyankor mikor ezeket tapasztalod majd' elájulsz tőle akkor az számodra különleges. Lehet h más lány egyátalán nem érzi különlegesnek egy fiú pillantását, szóval a lányoknál nem úgy van hogy na ő mindegyik lánynak különleges, hanem minden lánynak van valaki (egy valaki) aki különleges az ő számára!:)
2012. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem az különleges, akiben megfog valami, legyen ez bármi. legjobb, ha meg sem tudom mondani mi az, csak fogjon meg :)

szerintem hülyeség, hogy ebből csak egy van, hiszen rengetegen lehetnek különlegesek valami miatt.

2012. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!