Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem ezt a lányt. Egész jóban vagyunk suli után néha elkísérem ide oda mert nagyjából hasonlóan hülyén járnak a buszaink így sokszor pont lekéssük. Én nagyon megkedveltem és az utóbbi egy hónap során talán még bele is habarodtam. Viszont nem tudom hogy ő hogy van velem. Nem igazán tudom hogy hogy tudhatnám meg ezt anélkül hogy ő tudná hogy én mit gondolok mert ha megtudja és ő nincs velem úgy ahogy én vele akkor minden bizonnyal örökre eltűnik az életemből amit nem szeretnék. Mit tegyek ?

2012. szept. 29. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:) Szerintem nem ciki az sem, ha simán megmondod neki, hogy mi a szitu. Ilyen helyzetben 50%, hogy viszont szeret. Sajnos ezt előre nem lehet tudni. De ha érett gondolkodású, akkor biztosan nem fog eltűnni az életedből, ha nem szeret viszont. De ha semmiképp sem akarod megmondani neki rendesen, akkor esetleg, ha hosszabb ideig együtt lógtok, felvetheted finoman, hogy "jaj, mekkora poén lenne, ha bejönnél nekem, nemde?". Vagy valami hasonlóval néha-néha és figyelni a reakciókat.:) Remélem azért összejöttök.:)
2012. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. véleményét osztom és megerősítem.
2012. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!