Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen lehet idősebb (17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen lehet idősebb (17 és fél éves) barátnőm?

Figyelt kérdés
Tánciskolában ismerkedtem meg egy lánnyal.Én 16 vagyok,ő 17 és fél.Úgy vettem észre,hogy bejövök neki.Odajött beszélgetni,engem kért fel hölgyválasznál,a szemembe néz,rámmosolyog,sokat ér hozzám..nekem is nagyon tetszik,de nem lehet akadály a korkülönbség? Magas vagyok,izmos,átlagos arcú.Belsőre higgadt,normális,udvarias,vicces.Mondták már hogy férfias vagyok.Lehet nála esélyem? 16/F

2012. szept. 29. 17:32
 1/7 anonim válasza:
Persze!Egy és fél év az semmi! Hajrá!
2012. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 walk w1th mee ***** válasza:
Ez most kérdés?-.-
2012. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés,kettes..azért kérdeztem igazából,mert a lányok inkább az idősebbekre buknak,és nem tudtam hogy vajon elfogadna-e..
2012. szept. 29. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynál kritérium, hogy a fiú legyen az idősebb. Ha tényleg tetszel neki, nem hiszem, hogy az a másfél év visszatartaná.
2012. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kérdező: Légy önmagad, és tökös :D Hidd el, bejön.

Ha a lánynak tényleg bejössz, akkor a korkülönbség nem gond. Felbirod szedni, trust me ;)

2012. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem értem mérne lehetne.. nekem is barátnőm 17 éves én meg 15..
2012. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en ojan lannyal jartam aki 1 es fel evvel nagyobb nalam szal... semmi akadalya :D
2012. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!