Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszek soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek soha egy pasinak sem? Ennyire számít az, ha valaki nem 10centis magassarkúban meg miniszoknyában van és nincs tele vakolattal?

Figyelt kérdés

Szinte látom a fiúk képét, ahogy -amint rámnéznek- kiábrándulnak. Csúnya vagyok, ez világos, már nem egyszer voltam közröhej tárgya, de azért ennyire!? Miért talál mindenki ilyen rondának, amikor mindig mindenki azzal jön, hogy mindenkinek más a szép?

Lécci normális válaszokat, és képet nem küldhetek...


2012. szept. 29. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Képnélkül meg nemküldhetek választ küldj privátba akkor képet így nem lehet választ adni
2012. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy mindenkinek más a szép, igenis létezik egy általánosan elfogadott az emberek többsége által vonzónak tartott külső és ez biológiai tény, ösztönös dolog. Erre csak pluszban jön rá a jó öltözködés, frizura, smink stb.
2012. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fülünyúl ***** válasza:

Pedig kép alapján többet tudnék én is mondani. Lehetőleg olyan kép, amin olyan ruhában vagy, amilyenben általában jársz.

Mellesleg a magassarkú és a szoknyák a legnőiesebb, legdögösebb egy nőn. Szerintem legalábbis elég vágylohasztó egy nőn a farmer-póló kombó.

2012. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hmm....ez valoban olyan dolog,h mindenkinek mas a szep.

Kuldhetsz kepet,ha gondolod,irok oszinte velemenyt

2012. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szőrös Kacsa ***** válasza:
Egy kép tényleg sokat segítene. Valakinek lehet épp te fogsz nagyon tetszeni, nem mindenki a cicababát keresi!
2012. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad csúnyának? Privátban is jöhet a válasz.
2012. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd, nagyon összetett dolog ez. A kérdésedben szerintem kisarkítottad a dolgot. Nem úgy van, hogy van a véglet a "10centis magassarkúban meg miniszoknyában van tele vanvakolattal" ami mindenkinek tetszik. Nem emiatt nem tetszel a fiúknak. Lányok, ha valaki nem tetszik a fiúknak, akkor nem emiatt nem tetszik, ez biztos. Más oka van. Az meg, hogy ki csúnya ki szép, az megint nehéz dolog. Annyira azért nem lehetsz Te sem csúnya, csak a sok csalódástól nyilván ki vagy.
2012. szept. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Á, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem tudom, lehet, hogy majd küldök priviben egy képet, de higgyétek el, hogy szörnyen csúnya vagyok...

2012. szept. 29. 21:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi vagyok arra a képre... meg hogy mitől vagy olyan "nagyon csúnya"...
2012. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Küldj priviben képet és 100% h tudok segíteni!!
2012. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!