Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve vagyunk együtt, de nem szerelmes belém. Mi tévő legyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

A legnagyobb problémám az, hogy lelki társának érzem magam csak. Szeretkezés vallási okok miatt kizárva, amit megértek és tiszteletben tartok.

Megfigyeltem, hogy csók közben igazából ő nem is csókol csak tátja a száját, amitől kezdek besokallni... Többször is rákérdeztem hogy szerelmes-e belém, "még nem" volt a válasza, ezért kezdek kissé paranoiássá válni... Egy barátja volt rajtam kívül eddig, akivel szakított mert nem tudott beleszeretni.

Érdekesség még, hogy a volt barátjával elmondása szerint volt orális szex és azért szakított vele mert nem tudott beleszeretni. Engem, azt mondja szeret, de nem szerelmes és mégsem ad meg nekem szinte semmi testiséget.

Felvetül bennem az a kérdés hogy ha szűz és vallásos, miért nem undorodik az orális szextől, amitől mondjuk én igen?

Továbbá egy két ismerősömet dícséri agyba-főbe, nekem szinte sose mondott hízelgő dolgokat a külsőmmel kapcsolatosan mióta együtt vagyunk.

Mit tanácsoltok, mit tennétek ilyen helyzetben? Eddig azért nem szakítottam vele, mert érzem hogy ő az igazi, de kezdem úgy érezni hogy csak kihasznál érzelmileg és várja azt a fiút aki külsőre is az esete...

Elképzelhető hogy még belémszeret, vagy felejtsem el?

22F/25L


2012. szept. 30. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez tuti felejtős így...
2012. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 myl0 válasza:
Ülj le vele beszélgetni... kérdezd meg tőle h hogy szerinte hova tart a kapcsolatotok, a "még nem" és a "nem tudom" valakinél egyértelműen a nemet jelenti. Ha félév nem volt elég ahhoz h "szerelmes legyen", akkor nem kell csodát várni. Ha nem vagy boldog és frusztrál ez a kapcsolat akkor hagyd ott. Szerintem felesleges a csodára várni. Mivel csak egy barátja volt előtted, nincs mersze kimondani ami amúgy is egyértelmű...
2012. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szerelembe esés álltalában két hét alatt megtörténik. Max egy hónapon belül ha keveset taliztok és félti magát a csaj érzelmileg.

Ha hat hónap után még nem szerelmes akkor már nem is lesz az. Inkább engedd el őt.

2012. szept. 30. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem ő az igazi! Keress magadnak egy normális lányt, aki szeret téged és meg is becsül.


Egyébként ha eddig nem szeretett beléd, akkor ezután sem fog.

2012. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Régi kérdés tudom,de ha valaki más is erre keresi a választ azért írok.


A csajnak tipikus lelki problémája van.Nálam is ez volt a baj.Szerintem szakíts vele és ajánlj neki egy jó orvost.

2018. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!