Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy együtt lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy együtt lenni valakivel, hogy nem vagy szerelmes és tudod, hogy nem ő az igazi és nem mellette fogsz megöregedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha most jól érzed vele magad, van (pl jó szex miatt). De csak akkor, ha a másik fél is tudja, hogy mit gondolsz...
2012. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt először is mondd el neki.... utána majd úgyis kiderül hogy viszonyul a dolgokhoz. A lényeg, hogy ne akkor közöld vele, mikor már találtál valaki mást.
2012. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az az igazi probléma, hogy ő házasságot akar, gyerekeket, leköltözni falura és élni a boldog családi életet, én eközben utazni akarok, nem terveztem gyereket soha, házasság szóba sem jöhet, és mindenképp maradnék a városban. Ezekről pedig tud, csak valahogy nem vesz róla tudomást. Mindig mondogatja, hogy így a gyerek, úgy a kis kertes ház, mondom neki, hogy tudja hogy ezt én nem akarom a válasz: "tudom, de majd meggondolod magad"
2012. szept. 24. 07:43
 4/16 anonim ***** válasza:

Tömör válasz: ennek semmi értelme.

Kifejtett válasz: ahogy kiveszem, nem tizenévesek és nem is a 20-as éveinek elején járók "szerelmi" életéről van szó. A pasi gyereket akar, családi házat stb., tipikus amerikai álom. Tehát felnőttként is kell gondolkodnod Neked is. Ha Te boldog vagy így, vagy bármilyen örömöt okoz ez a kapcsolat jelenleg, egyetlen dolgot tehetsz: kommunikálsz. De ahogy írod a válaszát, és azt, hogy ebbe hogy beletörődsz, is azt mutatja, hogy még nem megfelelő köztetek a kommunikáció vagy már az sem. Ő gyerekről beszél, Te egy másik életről, csak egyet nem tesztek: felnőttek módjára nem beszélgettek. Más felől ez még egy "se veled, se nélküled kapcsolatnak" sem jó, mert még abban is ott van a megőrülés a másikért. Te nemcsak nem őrülsz meg érte, tudod, hogy másra vágysz. Szóval meg kéne beszéljétek, folyhat-e bizonyos keretek között a kapcsolat, amíg mindkettőtöknek jó. A lényeg: sokszor "nem is az a lényeg", hogy szeretek valakit vagy sem. Hanem hogy, mit akarok kezdeni az életemmel, és ebben el tudom-e társként képzelni a jelenlegi férfit? Tudok-e élni vele? Tudom-e építeni a saját és a kettőnk közös életét? Próbálj meg ezekre a kérdésekre is választ találni, és eszerint cselekedni.

2012. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha régebb óta vagytok együtt, és nem érzed, hogy ez változhatna benned, akkor szerintem nincs értelme.
2012. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És Te már kimondtad: úgyis vége lesz. Akkor legalább érezd jól magad benne azért, amiért benne vagy, és ne az értelmet keresd. Valamiért vele vagy... szereted, jó vele a szex, isteni a spagettije, akármi... Akkor leülsz szembe vele és megmondod: figyelj, Szívem, én nem vagyok beléd szerelmes! Nem Te vagy nekem az igazi, de jól érzem magam Veled. Én ezt és ezt szeretném az életben, szeretném tudni, hogy Te ebben partner tudsz-e lenni? Stb., stb.
2012. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah, és ha bizonytalannak lát, amikor kifejted neki, hogy Te mit akarsz és mit nem akarsz, akkor persze, hogy rávágja, hogy majd úgyis meggondolod magad. Ez után, ha ráhagyod, az még rosszabb.
2012. szept. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már most nem hallgat meg Téged - rendesen, mi lesz később egy vagy több gyerekkel a nyakán?
2012. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól függ ki a fontosabb neked. Te magad és a pillanatnyi helyzeted és az orgazmusaid száma vagy az ő (gyanúm szerint ő a lány) esetleges boldogsága a további években. Ha te vagy az első, akkor hagyd így és élvezd a helyzetet s nem fog gondot okozni a tükörbe tekintés évek múlva sem. Mert olyan vagy akit ez nem zavar.

Ha viszont ő a fontos, akkor most kellene útjára bocsátani.

2012. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha már abban a korban vagytok, hogy családalapításra gondol az egyik fél, akkor nincs értelme.

Az, hogy nem vagy szerelmes még nem lenne akadály, de az, hogy nem közösek a céljaitok, az álmaitok, így már tényleg nincs értelme együtt maradnotok.

2012. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!