Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély, hogy visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy visszaszerzem és hogyan? Ha csak 'barátok vagyunk'?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Szóval arról lenne szó(röviden) ,hogy van egy fiú(17) akibe halálosan szerelmes vagyok,valamikor ő is az volt...1 évvel ezelőt jártunk 9 hónapig,sajnos hü*ye voltam és én szakítottam vele,mert azt hittem ennek a kapcsolatnak vége.Ő nagyon szeretett, és ebbe Ő szó szerint tönkre ment.Rászokott a drogokra ,és ha most megkérem ,hogy beszélgessünk ,nem ér rá,mert nem érdekli semmi más, csak az ,hogy szívhasson. Nekem isszonyúan hiányzik, azótta nem volt barátom,lehetőségem lett volna rá. De úgy érzem ,hogy Ő az egyetlen aki igazán szeret-szeretett,és most jön a LÉNYEG: pár hete egyfolytába keresem, sajnos én is elkeztem kiprobálni pár dolgot, de egyéb okok miatt tudom jól,hogy én ezt nem tehetem meg,mert felelőségteljesnek kell lennem (a családom miatt) de ez egy másik sztori.Ha beszélgetünk mindig csak veszekszünk,mert annyira keveset tudunk beszélgetni,hogy kitör belőlem minden,pedig sose úgy tervezem a beszélgetéseinket.Nagyon ritka ,hogy nincsenek ott a 'jó arcú' barátai.

Én úgy gondoltam,hogy szeret még,és hiányzok neki, de mindig csak azt erősíti meg bennem,hogy rosszul gondoltam.Ezért tegnap megbeszéltük,hogy elkezdünk BARÁTKOZNI.... ,hogy barátokká váljunk. Persze ,hogy nem akarok a barátja lenni, de úgy gondolom ,hogy talán ha újra a közelemben lesz és együtt vagyunk,rájön ,hogy még mindig szeret,és van esélyem újra összejönni vele.Szóval kaptam egy fél esélyt az élettől,csak nem tudom ,hogy lehetne VELE barátkozni :o(?) mikor egy évig alig beszéltünk,és nagyon megváltozott.Nagyon szeretem,kérlek segítsetek.Bármiylen véleményt,kritikát elfogadok-befogadó képes vagyok.

uii: Bocsi a zűrzavaros fogalmazásért, gyorsban írtam.

TEHÁT Szerelem után Barátság,majd újra szerelem létezik???köszönöm L/17



#hiány #barátból szerelem #Ő már nem
2012. szept. 30. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs esélyed újra.De azért próbáld meg,sok sikert!
2012. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Miért gondolod ,hogy nincs esélyem?

Köszönöm a választ!:)

2012. szept. 30. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindent megteszünk azért, amit akarunk, megvívunk minden csatát, kinek van joga megállítani?! Jogunk van ahhoz, hogy magunk döntsünk! Nem állíthatnak le minket, mert jogunk van rá, hogy azok legyünk amit akarunk és azt tegyük amit akarunk! Ne add fel! Ne foglalkozz a gyenge emberekkel, akik azt mondják, hogy nincs esély! Velem is 2 hónapja szakított a barátnőm, ráadásul picit össze is kaptunk most + kiköltöztek ma reggel Németországba! Mindenki mondja, hogy adjam fel, lépjek tovább, de ami az álmod azért KÜZDENI KELL! Nem szabad feladni soha!! Én sem teszem!! :)
2012. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! MEGTESZEK MINDENT! :)
2012. szept. 30. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülye vagy, ha azt hiszed hogy egy fiút így megvisel a szerelem 16 évesen. Közel sem képes annyira szeretni mint egy tíz évvel idősebb pasi.

Nélküled is elzüllött volna, nem a te hibád.

Nem kellesz senkinek, hogy egy drogos után futsz?

2012. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem azért mert nem kellek senkinek,írtam,hogy lett volna sok lehetőségem kapcsolatra.

De egyszerűen nem tudok senkihez úgy kötödni,szeretni,mert még mindig őt szeretem.

2012. szept. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!