Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám feledni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feledni, vagy talán van még esély arra hogy visszaszerzem?

Figyelt kérdés
A szitu a következő: Udvaroltam 1 hónapig egy lánynak nevezzük d. nek, és már az elején kiderült hogy tetszünk egymásnak. A probléma ott kezdődött, hogy soha nem tudtunk kettesben lenni, csak iskolában, mert 1 suliba járunk. Én már az elején kijelentettem, hogy iskolában soha nem csókolóznék. Egyszer azt mondtam d. nek, hogy vége, mert egy másik nagyon jó barátnőmmel az hittem, hogy összejövök, de félreértettem, hogy mit akart. Rögtön utána felhívtam d. t és elmondtam neki, hogy egy félre értés miatt volt, és ne haragudjon. Azt mondta ok, de ez sajna még 1 szer eljátszottam vele egy másik lánnyal, de az sem jött össze. D. nagyon kiakadt, de adott egy utolsó esélyt. Én azt mondtam hogy ok és csak ő lesz. Így is volt. de elmentem egy táborba ahol az osztálytársával első nap összevesztünk de másnak este befeküdt mellém az ágyba... Nem történt semmi, gondoltam lesz egy tábori kalandom hazamegyek és összejövök d. vel akibe nagyon bele voltam habarodva már kezdetektől fogva. nem szerelem volt de nagyon könnyen lehetett volna belőle az. Az újabban probléma akkor jött amikor az osztálytárs lány azt mondta, hogy döntsek vagy komolyan veszem vagy semmi. És én az mondtam, hogy ok. akkor vele leszek. Ez egy iszonyat rossz döntésem volt!! A kapcsolatunk 6 hétig tartott, és kiderült hogy csak azért jött össze velem, hogy d. vel kitoljon, de a végén mégis valamit megszeretett velem. D. vel megállapodtunk, hogy 1 év múlva egymás elé állunk és feltesszük a kérdést, akarjuk e ezt a kapcsolatot újra megpróbálni. Elkezdődött a suli, és mind a két lány ellenem fordult. Odáig fajult sajnos a helyzet, hogy d. nem hajlandó beszélni velem, a másik lány meg csak ismerős. Nekem még mindig vannak érzéseim d. felé, de sehogy sem tudok vele beszélni, mint barát sem. Szerintetek menthető ez a kapcsolat, mint barát, vagy akár több is kisülhet? vagy inkább felejtsem el mert utál és keressek mást? ha felejtenem kéne, azt hogy tudnám megtenni? minden nap látom suliban... Köszi előre is a válaszokat! 16/F
2009. nov. 7. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát te borzalmasan gerinctelen vagy. Semmit nem érzel D. iránt, ha bárki odamegy hozzád és inkább őt választod. Csak játszol a lánnyal, én azt ajánlom, nagyon sürgősen hagyd abba és keress valami ribit akit nm bántasz azzal, amit csinálsz.

20/L

2009. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is nézz magadba hogy milyen gerinctelen vagy. De komolyan. Hogy tehetsz ilyet azzal aki elvileg tetszik? És ne akadékoskodj, nincs kifogás, igazam van. Elcseszted sokszor a bizalmát. Térj jó útra. A másik lánnyal legyetek barátok, D.-t pedig becsüld meg. Talán még együtt is lehettek. De még egyszer ne bántsd meg. Ne keress mást addig sem. Ha tényleg kell, kibírod, és ő is látni fogja, hogy fontos neked és hogy megbántad tetteid. Idő kell. Be vészeld át.
2009. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a gerinctelen menő szó :D
2009. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én inkább azt mondanám éretlen sza.rházi:) nem érdemel barátnőt, csak futó kalandot, nem érett egy kapcsolatra, csak össze fogja törni D. szívét.
2009. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már összetörte... :D az ilyen srácok miatt nem veszik komolyan a lányok a fiúkat.. :S
2009. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Kicsit erősen fogalmaztatok, de szerintem is igazatok van. Nagyon megbecsültem D.-t, de 1 hónap után sem történt semmi, mert nem tudtam vele kettesben maradni. Hibáztam és elkezdtem más fele is nézelődni. És a táborban nagyon rosszul döntöttem. Azóta megtanultam, hogy megéri várni.. És nagyon megbecsülöm azokat a lányokat, akik komoly kapcsolatot akarnak velem..
2009. nov. 7. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:

mondjuk szerintem is elég szemétség volt mert ha csak kicsit is belegondolsz ha megbocsájtott 2x is ilyet akkor mennyire szerethetett... Nálam is kb ez volt csak fordítva... Mondjuk én a lány helyébe a biztos elküldtelek volna, hogy érzéseket táplálsz felé aztán közben mással izélsz na szerintem a földön ez az egyik legnagyobb bunkósság

"az ilyen srácok miatt nem veszik komolyan a lányok a fiúkat" azért lányok is szoktak ilyet csinálni azért :P

sőt szerintem a lányok többet csinálnak ilyet de aztán lehet, hogy tévedek...: )

2009. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!