Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felfedni vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felfedni vagyis elmondani a páromnak a legféltettebb titkom, ami kiskoromba történt velem?

Figyelt kérdés
Még mindig rémálmok gyötörnek,meg az életemet is nagyon meghatározza,teljes mértékben megbízok benne és szeretném ha tudná,de nem merem elkezdeni,mit tegyek?Félek attól,hogyha megtudja sajnálni fog,és megváltozik a viselkedése velem,azt szeretném ha minden ugyanolyan maradna.
2012. szept. 30. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeket hívják megfelelő pillanatnak. Nem titkolódzás, csak kellőképp nyugodt, és érzelmi pillanatot kell találni, amikor úgy érzed, te is készen állsz arra, hogy ki add magadból a dolgokat. Az én barátom tudja nem vagyok érzelgős, és az előtte megélt 15 évem tabu lesz. Ő ezt is megértette, de a tied is ugyanúgy megfog bármit..
2012. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak én megmondtam neki mert egyenlőre nem élünk együtt,hogy sose fog sírni látni,elég ha akkor szoktam sírni utána ha elkellett búcsúznunk,de ez teljesen felkavar,és tuti nem bírnám ki sírás nélkül.
2012. szept. 30. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő pedig azért lesz melletted, hogy letörölje a könnyeket. :) Az őszinteség minden kapcsolat alapja, még ha néha fáj is a dolog. De azért vagytok ketten együtt, hogy segítsétek egymást, ha valami probléma van.

24/F

2012. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,2.-ik szépen megfogalmaztad,csak nehéz elkezdeni,annyira félek :(
2012. szept. 30. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ne félj ilyentől, gyertyafényes nyugodt vacsora kell nektek
2012. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!