Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még tanuló párok, hogy oldjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tanuló párok, hogy oldjátok meg a "hol aludjunk" kérdését?

Figyelt kérdés

Barátom és én idén kezdtük a második évünket egyetemen. (Nem ugyanott) Eddig úgy oldottuk meg, hogy ingáztunk, egyik nap itt másik nap ott, szerencsére egy városban lakunk. De úgy érzem így kevesebbet tudunk tanulni a sok utazás miatt.

Ti hogy oldjátok ezt meg?



2012. okt. 1. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
akkor csináljátok úgy, hogy egy héten itt, egy héten ott, esetleg összeköltözős, vagy ha mind a ketten igénylitek a csendet a tanuláshoz, akkor találkozzatok napi 1-2 órát, utána mindenki haza és tanulás, hétvégén pedig egyszer nálatok, másik héten náluk.
2012. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk csak én tanulok, barátom dolgozik.

Kb így megy, most rögtönöztem valamit.

Hétfőn délelőtt óra, itthonról megyek, tanulok, este átmegyek, miután tudom, hogy hazaért munkából, együtt vagyunk, mert délelőtt nincs óra, ő is délutános, aztán otthon alszom, 1-2x, elvégzem a dolgomat, ha hét vége felé nincsenek óráim, és jobban ráérek átmegyek hozzá, vagy elvégzem a teendőimet, tanulnivalót, így a hétvége szabad, és akkor vagy ő alszik nálam, vagy én nála, változó.


Szóval én a sulihoz igazítom a dolgokat. Szerintem nem olyan nehéz.

21L

2012. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!