Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldjátok meg a pénzügyeiteket? Közös kassza? Teljesen külön? Stb.

Figyelt kérdés
Mert mi nem csinálunk ebből faksznit ami olyan, h rezsi stb, az feles, amúgy meg hol ő hol én fizetek, pl ha szórakozunk, de bevásárlásnál sem számolgatjuk. Mikor mi kell, mikor ki ér rá, megveszi. Aztán hó végére egyikünk kifut a pénzből, akkor a másik veszi ami kell. Érdekel h mások h csinálják.
2012. máj. 24. 15:22
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:
28%

Rezsi felesbe, kaja kb felesbe de ott altalaban a en fizettem a tobbet mert en eszem tobbet.

Ezzel a kozos dologgal az a baj h nalam tuti nem mukodne. Meg is orulnek ha a csajom kifogy a penzbol mert fodrasz, kozmetikus uj ruha miatt elfolyik. Aztan mert o nem tudta beosztani fizethetek mindent en.

De eleg baj az hogy hovegere kifuttok a penzbol.. S ha valamelyikotoknek nem lesz allasa akkor majd nem esztek?

2012. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja nem úgy futunk ki!!! Hanem h van egy keret amit meghatározunk, h költeni szeretnénk ebben a hónapban, azon felül még van pénz. És ugye emiatt van h neki merül ki hamarabb, van h nekem. De elvileg a kettőnk kerete lefedi az összes kiadást, szóval a többi pénzhez nem kell nyúlni. Mondjuk mintha mindenki bedobná a fizuja x százalékát a közösbe,csak ez nincs így lefektetve számszerűen.


De hallottam már olyat is h valaki tényleg ezt csinálja, mert h így a legigazságosabb, mert csak mert valaki kevesebbet keres, akkor ne is legyen pénze semmire csak az életre? Nem tudom. Gondolom mindenkinél más jön be, ezért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok az alternatívákra.

2012. máj. 24. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi se közös, csak az ülés. Egyébként nőknek nem szabad a kezükbe pénzt adni mert úgy is addig költik amíg van.
2013. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!