Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a rendes, vicces,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a rendes, vicces, helyes, nem csóró pasik?

Figyelt kérdés

28 éves csaj vagyok, és már évek óta nem találok egy olyan fiút, akibe beleszeretnék. Volt sok próbálkozásom, mindenféle helyen ismerkedtem, mindenféle típusú fiúval. De egyszerűen nem leszek szerelmes senkibe sem. Mindig volt valami bibi: vagy munkanélküli volt, vagy anyuci pici fia, vagy piás, vagy nemtörődöm vagy felelőtlen... Volt egy kapcsolatom, nagy szerelem, elég csúnya véget ért, azóta bénázok ennyit. Hova menjek már egy normális pasiért vagy valami ötlet erre az egészre???

Köszi!


2010. márc. 26. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
sehova ne menj.. nincs olyan pasi :S
2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

mindenkiben van hiba. amiket leirtal mondjuk nem minden esetben lehet elnézni. egyik közé sem szeretnék tartozni.

és megértelek hogy a mai világban nem lehet találni magunknak párt. F/15

2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Nos, ha te egy szép, kedves, intelligens, figyelmes, türelmes, megértő, szeretetteljes lány vagy, aki nem féltékeny, félteni se kell és soha nem hisztizik, akkor tényleg nem értem, hogy nem találhattál még ilyen fiút...
2010. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

szerintem meg egyszerűen nem kell erőltetni.a szerelmet nem kell keresni,mindig rátalál az emberre,nagyon váratlanul.!

én pl a villamoson találkoztam álmaim pasijával,aki rendes,vicces ,van rendes állása,tisztel engem és a családomat és nagyon felelőségteljes.igaz,hogy 16 év a korkülönbség köztünk, de nagyon szeretjük egymást.fél éve vagyunk jegyesek!♥:)

2010. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
22:06-os a számból vetted ki a szót!
2010. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

muszáj volt odaírni h nem csóró? attól még lehet rendes, kedves... am a barátom pont ilyen, egyszerűen tökéletes! de ő az enyém:P:)


am hiába keresgélsz 100-ból 2 van ilyen..:S mindegyiknek van vmi bibije..:D

2010. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

23 éves lány vagyok és lehet hülyén hangzik amit most mondani fogok.

Informatikus vagyok és sajna rávitt az élet az online szerepjátétokra ((mmorpg, warcraft, lineage, aion) lehetne sorolni, csak példákat hoztam fel, aki esetleg nem tduná miaz -> gugli)).

Azt vettem észre (mivel 90%ban ventrilon (kirofonnal lehet bezsélgetni)tartjuk a kapcsolatot), hogy neten vannak a legnormálisabb srácok. Legalábbis aki már ilyen 20+, 25+. Ők is ülnek a gép előtt és nagyon sokkal beszélgettem, aki arról panaszkodott, hogy nicsenek normális lányok. Mondtam nekik, hogy nem a gép kellene ülni és akkor talán lenne. Mirefel mondta, hogy szivesebben beszélget itt este velem, mint hogy elmenjen és részegre igya magát valahol, ahol 2 vadászért valami lány nekiáll vonaglani. Úgy gondolom valahol megértem.


A kedvesemmel (akivel már összeköltözést tervezünk) vele szintén ilyen játékban ismerkedtem meg.


A legjobb az benne, hogy nem látod hogy néz ki, max halldo a hangját és ha komolyabban beszélgetnétek, akkor kiderül ki milyen.


Nekem bejött, lehet másnak nem fog, de sok párt ismerek, akik így ismerkedtek meg :) Nem mondom, hogy szokj rá ezekre, de ha fogékony vagy, próbát megér :)


Csak egy tipp.

2010. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek. Igen, muszáj, hogy ne legyen csóró, mert nem én fogom eltartani. Ez nem azt jelenti, hogy neki kell engem, nem. Csak egyszerűen volt már olyan fiúval is kapcsolatom, hogy nem volt munkája, kvázi pénze, és így semmit nem tudtunk csinálni, sehova nem tudtunk menni, mert ha esetleg mentünk is, akkor ő nem kért semmit, mert nincs pénze, és én meg pl egyedül fagyiztam...

Az utolsó hozzászólónak: nem ismerem ezeket a játékokat, nem tudom, hogy kell ezekkel játszani stb... Ha van esetleg egy jó linked, azt megköszönném. Amúgy nincs az, hogy állandóan a gép előtt ül? Mert az se valami jó!

2010. márc. 26. 22:30
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
te neked nem pasi kellene hanem egy JÓ VERÉS
2010. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22:08 elősször is gratula nektek :D jó tudni hogy rajtam kivül vannak még olyan emberek akiknek nem számit a kor mert nálunk bnőmmel 5 év :D
2010. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!