Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gimis vagyok. Bejön egy srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sweetiegirl kérdése:

Gimis vagyok. Bejön egy srác. Mit csináljak, hogy felhívjam magamra a figyelmét (és lehetőleg ne égjek be)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Amikor nem lát titeket senki, megvillantod neki a melleid, egyből felhívod magadra a figyelmét.
2012. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj..ez a második legjobb dolog amit a száddal tehetsz.
2012. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az első a szopás xD
2012. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az hát :D
2012. okt. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Be is éghetsz :D Mi van akkor?
2012. okt. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el előtte többször, ülj le vele szemben, mosolyogj, kacsints rá!


Ha nem veszi a lapot, akkor meg szólítsd meg valamilyen ürüggyel (pl. mennyi az idő, keresel valamit, mikor jön a busz, stb.)!

2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz egy kolbászt vagy szalámit (de most komolyan) vagy valami hasonlót, és miközben valakivel beszélgetsz, markolj rá úgy is, mintha csak gesztikulálás közben véletlen pont úgy fognál rá, ahogy kell :D Biztos, hogy rajtad marad a tekintete. :) (mondjuk nem csak neki)
2012. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!