Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, akit kinéztem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akit kinéztem az iskolából. Ő egy nagyon helyes srác,2 évvel idősebb nálam és egy Londoni útra való megbeszélésen.1 hónap múlva megyünk Londonba. Hogy kezdeményezhetnék lehetőleg London előtt? Hogy mondhatom el, hogy nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem ezt mert nem szólíthatom le csak úgy a suliba,hogy na szia zs!

A külsőmmel nincs baj mert szerintem egészen szép lány vagyok...:D


2010. febr. 8. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fizesd ki a repcsijegyét xDD
2010. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy inkább ismerkedj össze vele talán vmi közös ismerős vagy haveron keresztül és akkor mikor beszélgetsz vele és látod hogy érdekled vagy vmi ilyesmi akkor mondhatod neki hogy amúgy nekem te tetszel meg ilyenek! De ha most úgy odamész és elmondod akkor már eléggé kockázatos!:D 17/F
2010. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem is így gondoltam ,hogy lerohanom :D

De most írt egy levelet szal minden halad ;))

2010. febr. 9. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!