Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már rá példa, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa, hogy a párodat otthagytad az exedért?

Figyelt kérdés
Csak az írjon már, akinek volt ilyen, vagy hallott ilyet. Miért tetted meg ezt a lépést?
2012. okt. 2. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy volt, de az exemmel sem működött, ezért egy pár hétre nő nélkül maradtam. Azért tettem mert ő volt az első szerelmem, gondoltam egy próbát megér, de csak rosszabb lett...
2012. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
engem barátnőm hagyott ott exéért mert elhitette,hogy mennyire szereti és jó lesz minden első szerelme volt kapcsolat elején voltunk 2hónaposok és elhagyott megértettem...két hét múlva sírva hívott fel hogy sajnálja megint becsapta megcsalta...én meg mondtaM NEKI h nincs semmi gond találsz majd vissza akart szerezni de ilyennel nem jönnék össze megint..
2012. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem is hagytam ott senkit miatta, de mégis mindig visszatértem hozzá. Nem úgy kell érteni, hogy több esetben is megcsaltam az aktuális barátomat, hanem hogy ha vége lett egy-egy kapcsolatomnak, mindig rohantam vissza ahhoz az egyhez. Nagyon nehezen tudtam megválni, végleg leszakadni róla. Majdnem másfél évet vett el így az életemből, hogy mindig csak pár hétig voltunk együtt. Aztán sosem tudtam igazán tovább lépni, mert ha az utána következő srácokkal valami nem működött, és szakítás lett a vége, mindig visszataláltam hozzá. Aztán ennek a huzavonának egy 2 éves kapcsolat vetett véget.
2012. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a szituáció, mint az előzőnek. Összejöttem egy lánnyal, kicsit később megtudtam, hogy nemrég szakított a barátjával. Még mindig szerette. A barátja újra egyedül volt, és pár telefonhívás után vissza ment hozzá. Nem esett a legjobban, de elkönyveltem annak, hogy hülye voltam, és túl hamar jöttem vele össze. 1 hónap múlva visszahívott, hogy mi lenne ha újra összejönnénk? Nemet mondtam. Én speciel nem csak szexre kerestem társat, ő azt gondolta, hogy akkor igen. Szépen búcsút vettünk egymástól. Még párszor próbálkozott, de hálisten leállt vele.
2012. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem hagytak el ex miatt de annyira bántott, hogy nem érdekelt a miertje, meg ilyenek.
2012. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem a pasim hagyott ott az exéért. Totál kiborultam, nem voltam ember abban az időszakban. Nem zavartam őket, próbáltam beletörődni. Pár hét múlva a pasi rájött hogy a nője semmit sem változott, ezért vissza akarta magát sírni hozzám. Én meg nagyot röhögtem a szemébe és ráb@sztam ajtót.

23L

2012. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
volt.. Van egy fiú aki az első volt nekem,nem szeretek senkit nála jobban,2 év után nem működött a kapcsolat szakítottunk összejöttem egy sráccal 5 hónapra a volt barátom is járt mással,aztán kibékültünk együtt voltunk másfél évet aztán megint nem működött igazán és szakítottunk mindkettőnknek volt kb 1 évig más és most újra együtt vagyunk,mert nem bírjuk egymás nélkül,persze mindig tartottuk a kapcsolatot és mentségünkre szóljon hogy nagyon fiatalon jöttünk össze és kíváncsiak is voltunk most együtt vagyunk kb 9 hónapja ki tudja mi lesz,de azt tudom hogy őt mindig szeretni fogom bármi lesz.:)
2012. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18/L voltam:)
2012. okt. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!