Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megtisztulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtisztulni egy olyan buntol, amit a parommal tettem, az nagyon rossz meg nekem is, es faj, banom. Mar szetmentunk, csak megakarok nyugodni attol, hogy milyen fajdalmat okoztam neki, es nemtudom elkepzelni, hogy tehettem ezt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Bant es nemakarok ra gondolni, mert gonosz dolog, es nemhagy nekem nyugodni, faj, egyre erosebb.....mit tehetek???????segitsetek, ebbe belebolondulok!
2012. okt. 2. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első és nem is az utolsó, aki félrekurjantott!
2012. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot.
2012. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább van esély, hogy talál nálad jobbat
2012. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tisztulsz meg, ha tanulsz belőle és nem cseszed el még egyszer legközelebb. :)
2012. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bocsanatot kertem, de az nemsegit, megbocsajtott, stb, csak nekem faj, es nemis a felrekurjantasrol van szo, egeszen masrol, de nagyon szenvedett, es sajnalom......kilehet az ilyesmit torolni a memoriabol?
2012. okt. 3. 10:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez!
2012. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!