Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok és 21éves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és 21éves a barátom. Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt és nagyon sokat gondoltam rajta,hogy jó-e ez így vagy nem.Segítsetek!
2012. szept. 29. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Eléggé gáz már nem azért főleg az ilyenek...
2012. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj,nincs ezzel semmi gond.

Az persze más kérdés,hogy 21 évesen elég gáz ha egy 14 éves csitrit tud csak befűzni..

2012. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nemjó. Én is 22 vok de már egy 17 évessel is necces lenne járni. Nem a testiséggel vannak bajok hanem a felfogással gondolkozással. De ez az én véleményem nem kell rám hallgatni.
2012. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most még túl nagy a korkülönbség köztetek. Neki már vannak szexuális szükségletei, te pedig még ahhoz fiatal vagy. Meg is bűntethetnék mostmég a srácot, amiért fiatalkorúval jár.
2012. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két külön korosztály. Elég érdekesnek tartom, hogy egy 21 éves srác egy 14 éves lánnyal járna. Vagy nem talál magának a korosztályában nőt és ez a menekülési útvonal, vagy szimplán bukik a kisebb korosztályra.

Szóval szerintem igen, gáz.

2012. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem csak ba szni jártok össze,hanem normális kapcsolat,akkor semmi gond.
2012. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És nem csak fiatalabbat tud befűzni mert előttem korabeli barátnője volt.ÉS nem csak b*szni járunk össze!!!
2012. szept. 29. 20:18
 8/8 A kérdező kommentje:
4. válaszoló!tudom hogy most még sok a korkülönbség de a szüleink beleegyetek hogy együtt járjunk és bármit csinálunk elfogadják mert biznak bennünk!
2012. szept. 29. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!